USD 41.35 41.65
  • USD 41.35 41.65
  • EUR 41.25 41.60
  • PLN 10.35 10.50

Речник Волинської єпархії «подякував» Константинопольській церкві-матері

13 Січня 2019 15:44
Речник Волинської єпархії УПЦ (так званого Московського патріархату) Олег Точинський «подякував» Константинопольській церкві-матері за «об’єднання» церков.

Нагадаємо, мешканці села Красноволя Маневицького району не пустили до храму єпископа Луцького і Волинського УПЦ (МП) Нафанаїла. Інцидент трапився сьогодні, 13 січня.

«Сьогодні прихильники ПЦУ села Красноволя Маневицького району захопили місцевий Свято-Михайлівський храм та не впустили всередину ні настоятеля, ні керуючого єпархією. Зірвавши богослужіння, активісти привезли до села священика Київського патріархату, об’явивши його своїм новим настоятелем.

Настоятель громади протоієрей Андрій Геналюк та віруючі УПЦ були недопущенні до храму. Ось таке «об’єднання» церков... Окрема «подяка» Константинопольській церкві-«матері». Від ваших «материнських» обіймів ми тут задихаємось», – зазначив Олег Точинський у своєму допису у мережі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Добрий чоловік Показати IP 13 Січня 2019 15:49
Правильно мовив. Заварив порохно кашу....
Михайло до Добрий чоловік Показати IP 13 Січня 2019 17:31
В Тамбові так би не відїся.
Хм Показати IP 13 Січня 2019 16:31
Україні українська церква. Хочеш мп вали в росію. Україна для українців а не московського бидла.
Аполінарія Показати IP 13 Січня 2019 16:34
А хто не дає об'єднатися? Відповідь: масква, а також затуркані хохли-украінці, які зрадили своєму народові, від якого народилися. Спрвжні християни заповідь люби ближнього виконують, а не вішають на ближнього ярлики, прокльони, анафеми. А від обіймів "братського народу" украінці гинути не хочуть і правильно роблять, що гуртуються навколо церкви, яка проповідує слово Боже, а не кирила-путіна
Чічаріто до Аполінарія Показати IP 13 Січня 2019 19:31
З обіймів "братського народу", а також з країн Заходу, українці-заробітчани (не росіяни чи поляки -заробітчани у неньці) привозять валюту в українське "фейл-стейт"
Украинка до Аполінарія Показати IP 13 Січня 2019 20:42
Не "гуртуються", а выезжают в ту ж Россию, Европу на зароботки. И почему ты не хочешь любить своего ближнего, а заставляешь его куда то переходить только потому, что Порошенко так решил? Пусть президент занимается своими прямыми обязанностями, а не лезет в церковь.
ВІТАЛІЙ Показати IP 13 Січня 2019 16:39
«ТОМОС-ТУР»З ЗАХОПЛЕННЯМИ ХРАМІВ:(
До хм Показати IP 13 Січня 2019 18:03
Так церква то Стамбульська, а не Украінська. «Тепер я турок, не козак» співав Карась.
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 13 Січня 2019 18:08
Громада наймає священика на роботу, а не навпаки. Громада вирішила перейти до ПЦУ - слово громади закон! Так було завжди. Так пишуть "Канони або Книга правил". Священик не захотів. То й хай влаштовується на роботу де-інде. ВСЕ ПО-ЧЕСНОМУ.
Василь Показати IP 13 Січня 2019 20:33
В 2013 році українці вийшли на майдан з вимогою зменшити тарифи на 30% .... Через 5 років отримали в 10 разів більші тарифи і томас))))
Анонім Показати IP 13 Січня 2019 21:58
Люди ... я розумію, Порошенку вигідно, Варфоломію вигідно ... вам то яка вигода? Скільки гривней у кожного з вас в кишені додалося?
Анонім до Анонім Показати IP 14 Січня 2019 08:41
Українці обирають хто вони - діти Божі чи раби Божі.
ЛЮДИНА Показати IP 14 Січня 2019 09:48
Товаріщ речник.Не мели дурниць.В Україні створена Автокефальна Українська Церква,документально і законно підтверджена церковним документом-ТОМОСОМ.Де ваші документи?Немає і вже не буде,бо ви самозванці.Ось і все.