USD 41.45 41.75
  • USD 41.45 41.75
  • EUR 41.50 41.90
  • PLN 10.45 10.60

Від удару відлетіли колеса: у Володимирі авто на швидкості врізалось в острівець безпеки

6 Лютого 2022 20:58
6 лютого у Володимирі на вулиці Устилузькій автомобіль марки Volkswagen на швидкості влетів у острівець безпеки.

Аварія сталась близько 20:00, пише Буг.

За словами очевидців, водій на великій швидкості влетів в острівок безпеки, збив декілька дорожніх знаків і два стовпи огорожі біля житлового будинку.

Внаслідок ДТП автівка отримала значні механічні пошкодження: у неї повністю розтрощений капот та повідлітали колеса.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Всезнайко Показати IP 6 Лютого 2022 21:16
Чому до цього часу знак не змінили? Пише Володимир-Волинський
ПДР Показати IP 6 Лютого 2022 21:18
В такому виконанні, ті острівці треба називати "небезпеки". Ні підсвітки, ні нормальних знаків, ні світовідбиваючої розміки.
Адекват до ПДР Показати IP 6 Лютого 2022 21:56
Подивіться на фото і зробіть потім адекватний аналіз, там ліхтарів більше нвж в Амстердамі на вулиці Червоних ліхтарів, а якщо летіти 200 то ніякі знаки і ліхтарі не допоможуть
РДП до ПДР Показати IP 6 Лютого 2022 21:57
При 150 км\ч можеш собі на лобі зробити світло відбиваючу розміку
Анонім до ПДР Показати IP 6 Лютого 2022 22:09
Не знаю як тобі треба їх називати,але добре,що "влетів на швидкості" саме в острівці,а не в людей чи в жилий будинок,де б зніс стіну....Швидкість потрібно знижувати.
Макм Ферстаппен Показати IP 7 Лютого 2022 05:03
На піт-стоп треба частіше заїжджати, міняти гуму з літньої на зимову - і все буде клас
Василь Показати IP 7 Лютого 2022 09:01
Острівець свою функцію виконав - приземлив неадеквата на 150 км/год на грішну землю.
НІмкеня Показати IP 7 Лютого 2022 09:04
Шановне панство. За кордоном острівки безпеки знаходяться так, що 90 км/год проїхати нереально. Знак населений пункт за кордоном магічний, всі скидують швидкість і аварій не має. З якою швидкістю потрібно було влітати в населений пункт, що відірвало підвіску. ?? А уявіть, що замість острівка автобус шкільний, то ви писали б, що того водія потрібно каструвати . Так, що не пишіть дурниць, дані острівки абсолютно безпечні при виконанні вимог швидкісного режиму.
232 до НІмкеня Показати IP 7 Лютого 2022 12:16
Підтримую!!!!! Наше суспільсво не готове до цивілізації, тому й пишуть що острівці небезпечні! Треба ще багато остріців і камер і буде менше смертей