USD 41.20 41.39
  • USD 41.20 41.39
  • EUR 41.20 41.39
  • PLN 10.60 10.75

Від сьогодні невакцинованих працівників не допускатимуть на роботу

31 Січня 2022 09:27
Працівникам органів місцевого самоврядування, державних і комунальних закладів охорони здоров’я та різних комунальних установ та організацій потрібна хоча б одна доза щеплення від коронавірусу, нагадують у Сніданку з 1+1.

Якщо щеплення не буде працівників відсторонятимуть від роботи без збереження заробітної плати. Набуває чинності відповідний наказ МОЗу.

Нагадаємо, що в Україні щеплення від коронавірусу уже є обов’язковим для працівників центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій і для освітян. А також – щеплення має бути в працівників стратегічно важливих об’єктів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Конституція України Показати IP 31 Січня 2022 09:36
Чому я навіть не здивована?
розуМАХА до Конституція України Показати IP 31 Січня 2022 11:13
Бо головою думати треба, а на Конституцію ви чомусь з інших питань не посилаєтесь :)))
Олесь Показати IP 31 Січня 2022 10:04
Країна без законня , конституція уже не документ. Скоро за вакцину ( невідому від чого і склад якої взагалі світовий сикрет фармакології ) будуть зарплату давати і на роботу взагалі ходити непотрібно , . Поки що на 1500 гривень можна купити книжок щоб почитати і відпочити перед великим відпочинком ....
ОДІН. Показати IP 31 Січня 2022 10:20
ВИПИЙ ДРУЖЕ ХОЧ КАПУНЦЮ.А ПОТІМ САМЕ ПІДЕ.....
Олександр Показати IP 31 Січня 2022 10:23
Послати їх на Х... ЗТЕЮ РОБОТОЮ.ХАЙ САМІ ТАМ РОБЛЯТЬ ШАКАЛИ.
ВІРУС Показати IP 31 Січня 2022 10:29
ВЛАСНОКИ ТОЧОК ПО СЕЛАХ ОБОВ'ЯЗКОВО МАЮТЬ БУТИ ЩЕПЛЕНІ.ЦЕ ЗАРАЗ САМІ СТРАТЕГІЧНІ ОБ'ЄКТИ.
ахахах Показати IP 31 Січня 2022 10:37
моз вже вище КУ. Що таке Конституція України, якщо є МОЗ....прогрес зелених...
хоХО до ахахах Показати IP 31 Січня 2022 11:15
Ви Конституцію тільки зараз згадали? То вивчіть ще, що таке постанови Кабміну!
Олесь до хоХО Показати IP 31 Січня 2022 13:26
Кабмін то самий вищий орган вселенної земля . Чортя що приймають.
1 до ахахах Показати IP 31 Січня 2022 18:01
А чому відразу згадують про Конституцію. Мені б хотілось познайомитись хоча б з однією людиною , яка ніколи не порушувала статті КУ. Невже ніхто ніколи серед вас не принижував гідність іншої людини, не ображав нікого, не висловлювався нецензурно, не порушував особистий простір інших. То давайте дивитись правді в очі і не прикриватись КУ. А почати з себе дотримуватись статей
1 Показати IP 31 Січня 2022 14:34
Коли я влаштовувалась на роботу в школу , в мене не було щеплення від дифтерії, яке робиться кожні 10 років. Сказали якщо не зроблю то не візьмуть. І діти які не щеплені не мають права відвідувати школу. Щеплення від інфекційних хвороб проти яких нема лікування захищають наш організм і вони є обов'зковими. Так само і з ковідом мають право вимагати зробити щеплення в держустановах і комунальних закладах. Це є постанова і вона є законною. Не хочеш вакцинуватись , шукай роботу в приватному закладі, а на твоє місце знайдуть вакцинованого. Таке було завжди , є і буде
Правда до 1 Показати IP 31 Січня 2022 21:32
Ви вірно написали, щеплення від деяких інфекційних хвороб згідно відповідного закону, для визначених категорій громадян є обов'язковим. Але вкажіть мені норму закону, яка зобов'язує робити такі щеплення від вірусних хвороб.
Александр - 1 до 1 Показати IP 1 Лютого 2022 11:01
завжди , є і буде - голова , которой нужно думать.