Від інтубації з присіданнями до порятунку Гоші та Ані: змагання медиків у Луцьку. Фоторепортаж
Сьогодні у Луцьку стартував Четвертий Волинський чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги «Волинські медичні ралі – 2019».
Під час заходу 18 команд з різних куточків області виборювали право називатися найсильнішою та представляти Волинь у змаганнях вищого рівня. Учасники зазначають, що захід – чудова нагода обмінятися досвідом та отримати нові знання із застосування специфічних засобів порятунку життя у екстремальних ситуаціях.Фотограф Інформаційного агентства Волинські Новини отримав унікальну можливість супроводжувати одну з бригад під час її виїздів на локації. Їх організатори підготували 5 – дві на вулиці Словацького, 28, поблизу церкви на вулиці Глушець, у парку культури та відпочинку імені Лесі Українки та на Театральному майдані.Першим завданням для команди з Володимира-Волинського було зорієнтуватися у ситуації та правильно скористатися приладом для інтубації легень. На це відводився обмежений час, а покаранням за помилкові дії стали по 20 присідань для кожного члена команди.Наступний виїзд відбувся до «бабусі», якій стало зле під час сповіді у церкві. Тут на бригаду очікувала «засідка» від організаторів – імітація ДТП з людськими жертвами.За тим, медиків «викликали» у парк, де втратила свідомість велосипедистка. Після цього довелося «рятувати» хлопчика зі складним медичним діагнозом.І на завершення бригаді дісталося чи не найскладніше завдання, яке називалося «Сонце, де ти?». За його легендою, потрібно було повернути до життя людину із зупинкою серця. Роботу медиків ускладнювала відсутність світла у приміщенні. Тож порятунок манекенів (їх лагідно називають Гоша та Аня) командам довелося проводити у драматичній обстановці – під промінням ліхтариків.
Фото Олександра Дурманенка
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Під час заходу 18 команд з різних куточків області виборювали право називатися найсильнішою та представляти Волинь у змаганнях вищого рівня. Учасники зазначають, що захід – чудова нагода обмінятися досвідом та отримати нові знання із застосування специфічних засобів порятунку життя у екстремальних ситуаціях.Фотограф Інформаційного агентства Волинські Новини отримав унікальну можливість супроводжувати одну з бригад під час її виїздів на локації. Їх організатори підготували 5 – дві на вулиці Словацького, 28, поблизу церкви на вулиці Глушець, у парку культури та відпочинку імені Лесі Українки та на Театральному майдані.Першим завданням для команди з Володимира-Волинського було зорієнтуватися у ситуації та правильно скористатися приладом для інтубації легень. На це відводився обмежений час, а покаранням за помилкові дії стали по 20 присідань для кожного члена команди.Наступний виїзд відбувся до «бабусі», якій стало зле під час сповіді у церкві. Тут на бригаду очікувала «засідка» від організаторів – імітація ДТП з людськими жертвами.За тим, медиків «викликали» у парк, де втратила свідомість велосипедистка. Після цього довелося «рятувати» хлопчика зі складним медичним діагнозом.І на завершення бригаді дісталося чи не найскладніше завдання, яке називалося «Сонце, де ти?». За його легендою, потрібно було повернути до життя людину із зупинкою серця. Роботу медиків ускладнювала відсутність світла у приміщенні. Тож порятунок манекенів (їх лагідно називають Гоша та Аня) командам довелося проводити у драматичній обстановці – під промінням ліхтариків.
Фото Олександра Дурманенка
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
22 липня: свята, події, факти. Перші у світі перегони та перший політ навколо Землі на гвинтокрилі
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
США розсекретили дані про свій ядерний арсенал
21 Липня 2024 23:31
21 Липня 2024 23:31
Венеція планує подвоїти туристичний податок
21 Липня 2024 23:02
21 Липня 2024 23:02
Помер після бійки: волинянин, який випадково вбив знайомого, відбувся умовним терміном
21 Липня 2024 22:35
21 Липня 2024 22:35
Будівлю волинської лікарні продають з молотка за 1,5 мільйона
21 Липня 2024 22:07
21 Липня 2024 22:07
У Луцькій громаді парафія приєдналася до ПЦУ
21 Липня 2024 21:38
21 Липня 2024 21:38
Джо Байден оголосив про вихід з виборчих перегонів
21 Липня 2024 21:10
21 Липня 2024 21:10
На ремонт школи біля Луцька витратять понад 38 млн
21 Липня 2024 20:42
21 Липня 2024 20:42
У Львові прощаються з Іриною Фаріон
21 Липня 2024 20:13
21 Липня 2024 20:13
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.