Ветлікарню на Ковельщині продали за майже 800 грн
![](/resize/450x316/r/files/news/2023/01-05/353533/photo_2023-01-05 11.36.39.jpeg)
Приміщення Біличівської дільничної лікарні ветеринарної медицини Любомльської райветлікарні, що в селі Біличі Ковельського району, продали з аукціону.
Про це йдеться на сайті prozorro.sale. Аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій оголосило Регіональне відділення Фонду державного майна України у Львівській, Закарпатській та Волинській областях.
Початкова ціна продажу лоту становила 15 715 гривень.
Лот – приміщення Біличівської дільничної лікарні ветеринарної медицини площею 62,1 кв. м. Ця будівля забезпечена енергопостачанням, пічним опаленням. Внутрішнє та зовнішнє оздоблення звичайне, стіни дерев’яні, підлога – з дошки. Приміщення перебуває у задовільному стані.У результаті торгів дільничну лікарню продано за 786 гривень. Її придбав Віталій Пльонсак. Незабаром буде укладено договір купівлі-продажу.
Нагадаємо, приміщення пункту ветеринарної медицини в селі Кремеш Володимирського району продали з аукціону. За нього виручили 43 тисячі гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться на сайті prozorro.sale. Аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій оголосило Регіональне відділення Фонду державного майна України у Львівській, Закарпатській та Волинській областях.
Початкова ціна продажу лоту становила 15 715 гривень.
Лот – приміщення Біличівської дільничної лікарні ветеринарної медицини площею 62,1 кв. м. Ця будівля забезпечена енергопостачанням, пічним опаленням. Внутрішнє та зовнішнє оздоблення звичайне, стіни дерев’яні, підлога – з дошки. Приміщення перебуває у задовільному стані.У результаті торгів дільничну лікарню продано за 786 гривень. Її придбав Віталій Пльонсак. Незабаром буде укладено договір купівлі-продажу.
Нагадаємо, приміщення пункту ветеринарної медицини в селі Кремеш Володимирського району продали з аукціону. За нього виручили 43 тисячі гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721912393)
Віталька
Показати IP
8 Січня 2023 06:43
Знав би що продать то дав би 800грн!
Тепловізор: ключ до невидимого світу
Сьогодні 14:46
Сьогодні 14:46
На Волині оздоровлюють 130 дітей із Харківщини. Як організували дозвілля для відпочивальників
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
Баггі та квадроцикл Медведчука продали на аукціоні
Сьогодні 13:58
Сьогодні 13:58
РФ вербує диверсантів у Європі через TikTok і Telegram
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.