USD 41.50 41.95
  • USD 41.50 41.95
  • EUR 41.65 42.00
  • PLN 10.50 10.70

Вечірня ДТП у Луцьку: BMW – на даху, Mercedes – під бордюром. Фото

23 Лютого 2023 21:47
На проспекті Соборності, що у Луцьку, зіткнулись BMW та Mercedes, які рухалися в попутному напрямку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Аварія трапилась близько 21:20. Зі слів очевидців, зіткнулися німецькі седани BMW та Mercedes. У результаті зіткнення BMW перевернулась, суттєві ушкодження отримало й інше авто.

На місці працюють лікарі та поліція, подробиці – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Вал Показати IP 23 Лютого 2023 23:30
Диски мерса ні про що не натякають...
Мммда... Показати IP 24 Лютого 2023 01:34
Синдром "BMW головного мозку" це біда....
Людина до Мммда... Показати IP 24 Лютого 2023 13:50
Синдром пішохода, це біда, розберись у ситуації і роби висновки.
General UA Показати IP 24 Лютого 2023 08:42
Від вчорашнього вечоу, на один прямоток головного мозку - стало меньше, на жаль не на довго... Отже, по м.Луцьку вцілому, а зокрема по проспектах - на декілька децибел буде тихіше... На жаль є ще декілька, але мінус ОДИН - це вже приємна несподіванка... Ну а правоохрєнітєльним органам , зокрема ПП та муніципалам нехай виміряють товщину, глибину та обЄм прямотоку, подують туди, та відповідно складуть про це протоколи із винесеними постановами, адже саме штраф - кінцева мета недореформованих....
Людина до General UA Показати IP 24 Лютого 2023 13:53
Смішні люди сидять і пишуть коментарі, ти перевіряв де там ті прямотоки? та в кого проблеми? Якщо так, візми й подуй, в той прямоток самостійно. бо бачу голову ти вже продув.
Ось Вам Показати IP 24 Лютого 2023 09:05
Це треба так нехтувати ПДР щоб в попутному напрямку так розвалити техніку. А може щось інше зашкалює...?
ВІРУС Показати IP 24 Лютого 2023 09:20
ЛУЦЬК ЦЕ ВЕЛОСИПЕДНЕ МІСТО.НА РОБОТУ МОЖНА ДОЇХАТИ СУСПІЛЬНИМ ТРАНСПОРТОМ.КУДИ ЛЕТИТЬ ЦЕЙ СУЦІЛЬНИЙ ПОТІК МАШИН?.....
турист Показати IP 24 Лютого 2023 09:36
Чи хоча живі ці віртуози? Щось нічого не повідомляється...
Да Показати IP 24 Лютого 2023 11:12
Вони двоє зупинились для отримання повістки. Один на кришу перевернувся, на днищі краще розписуватися.
Микола Показати IP 24 Лютого 2023 18:11
Останнім часом мене цікавить: це з ЄС автомобілі приїжджають такі тоновані чи це наші покупці ледь не першим пріоритетом після покупки спішать зробити темно?
Wally до Микола Показати IP 25 Лютого 2023 11:20
Важке дитинство, дерев'яні іграшки. Хворе бажання їздити постійно у погребі...