Вдові Героя з Волині Богдана Крикончука вручили його посмертний орден
![](/resize/450x238/r/files/news/2023/06-21/363366/photo_2023-06-21_16-21-39.jpg)
Захисника із села Глухи Дубечненської громади Богдана Крикончука нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
Нагороду вручили дружині загиблого воїна Оксані Крикончук. Про це написала Тетяна Дегтярук у Фейсбуці, передає Район. Стара Вижівка.
Богдан Крикончук пішов боронити Україну добровольцем, повернувшись із Фінляндії, де перебував на заробітках.
«По-іншому чоловік не міг учинити. По приїзді відразу звернувся до військкомату. 15 травня прийняв присягу, а 1 червня разом із побратимами вирушив у напрямку Харкова», − ідеться в повідомленні.
Військову службу проходив у 80-й окремій механізованій бригаді. За спеціальністю – стрілець-санітар третьої десантно-штурмової роти, першого десантно-штурмового батальйону, солдат.
Богдан Крикончук брав участь у звільненні Ізюма. Загинув 28 вересня 2022 року поблизу Пролетарського Харківської області.«Це була операція з визволення Лимана. На Ізюм зайшли без втрат, а от під Лиманом опинилися в пастці, і парамедик з кількома іншими солдатами виходив з оточення останній на бронемашині. Натрапили на міну, загинуло відразу четверо», − ідеться в дописі.
У захисника залишилися мати, дружина, троє синів.
«За будь-яких обставин він опинився б на фронті. Не міг по-іншому. Я це знаю», − сказала дружина, отримуючи нагороду.«Щемить серце від гордості за односельчан-героїв, а ще більше щемить від втрати, яка ніколи нічим не заповниться і не повернеться. Наш обов’язок − шанувати пам’ять і підтримувати родини полеглих героїв. Безмежна вдячність захисникам за подвиг, за можливість жити і працювати», − написала Тетяна Дегтярук.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагороду вручили дружині загиблого воїна Оксані Крикончук. Про це написала Тетяна Дегтярук у Фейсбуці, передає Район. Стара Вижівка.
Богдан Крикончук пішов боронити Україну добровольцем, повернувшись із Фінляндії, де перебував на заробітках.
«По-іншому чоловік не міг учинити. По приїзді відразу звернувся до військкомату. 15 травня прийняв присягу, а 1 червня разом із побратимами вирушив у напрямку Харкова», − ідеться в повідомленні.
Військову службу проходив у 80-й окремій механізованій бригаді. За спеціальністю – стрілець-санітар третьої десантно-штурмової роти, першого десантно-штурмового батальйону, солдат.
Богдан Крикончук брав участь у звільненні Ізюма. Загинув 28 вересня 2022 року поблизу Пролетарського Харківської області.«Це була операція з визволення Лимана. На Ізюм зайшли без втрат, а от під Лиманом опинилися в пастці, і парамедик з кількома іншими солдатами виходив з оточення останній на бронемашині. Натрапили на міну, загинуло відразу четверо», − ідеться в дописі.
У захисника залишилися мати, дружина, троє синів.
«За будь-яких обставин він опинився б на фронті. Не міг по-іншому. Я це знаю», − сказала дружина, отримуючи нагороду.«Щемить серце від гордості за односельчан-героїв, а ще більше щемить від втрати, яка ніколи нічим не заповниться і не повернеться. Наш обов’язок − шанувати пам’ять і підтримувати родини полеглих героїв. Безмежна вдячність захисникам за подвиг, за можливість жити і працювати», − написала Тетяна Дегтярук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Україні не вистачатиме 4,5 млн працівників, – Мінекономіки
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05
У Луцькому районі на березі річки виявили тіло чоловіка![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:15
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:15
Рада ЄС ще раз продовжила економічні санкції проти Росії
Сьогодні 13:59
Сьогодні 13:59
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.