USD 41.50 41.90
  • USD 41.50 41.90
  • EUR 41.65 42.00
  • PLN 10.50 10.70

Вчительку з Волині, яка висипала чипси на голову учениці, судили за хуліганство

20 Червня 2024 12:53
У Волинській області судили вчительку фізики, яка під час уроку висипала на ученицю чипси. За це суд покарав її усним зауваженням.

Про це йдеться у постанові Іваничівського районного суду Волинської області, пише ТСН.

За даними суду, вчителька фізики ліцею № 1 села Іваничі 19 березня 2024 року під час уроку висипала на плечі школярки чипси. Педагогиню звинуватили у дрібному хуліганстві, відповідальність за яке передбачено ст.173 КУпАП.

Читати ще: «Вона свідомо провокувала мене», – вчителька з Іваничів, яка висипала чипси на голову учениці

На суді вчителька заперечила провину та наполягала, що діти її спровокували. Вона зазначила, що перепросила у потерпілої. Адвокат педагогині просив закрити справу через «відсутністю у діях вчительки складу адміністративного правопорушення, оскільки стаття 173 КУпАП передбачає відповідальність за нецензурну лайку в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян».

Суд проаналізував матеріали справи та визнав вчительку винною, проте обмежився лише усним зауваженням.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 20 Червня 2024 13:26
Шкода вчительку....
До анонім!!! Показати IP 20 Червня 2024 15:09
А ні трішки! Де витримка, де мудрість? Думала чим при обранні фаху?!.
хз Показати IP 20 Червня 2024 16:17
який страшний злочин. ще й до суду дійшло....комусь нема чим зайнятись
до до анонім Показати IP 20 Червня 2024 17:49
Підіть в школу, попрацюйте. Подивимося, що у Вас переможе - витримка, мудрість, чи інфаркт.
bob до до до анонім Показати IP 20 Червня 2024 18:48
То не йдіть в школу. Силою ніхто не заставляєю вчителювати.
Вчителька до bob Показати IP 20 Червня 2024 23:57
Йшли працювати в школу, щоб вчити дітей, які прагнуть знань, а не безкультурних, невихованих, підлих довбнів. Підтримую вчительку, ще треба було б головою в ту пачку з чипсами засунути. ВИХОВАНІ ДІТИ НА УРОКАХ НЕ ЇДЯТЬ! І вчителі хабарі не беруть, як, приміром, судді.
Неля Показати IP 21 Червня 2024 00:54
Хіба її можна назвати вчителькою??? Це ж була перерва! А коли ж тоді їсти як не на перерві? Мало того, що вини своєї не визнала так щей неправду сказала, що це був урок! Що тільки не зробиш, щоб прикрити свою шкуру?! Що ж такі вчителі можуть навчити?
Неля до вчительки Показати IP 21 Червня 2024 01:01
Так на це вони і є діти, щоб їх виховувати. А який приклад такі вчителі можуть подати дітям? За навчання вчителям платять зарплату, це їхня робота, самі знали на кого йшли вчитися, тому і вести себе треба відповідно! Тоді хай директор виллє їй на голову чай чи каву, коли вона питиме її з учителями в учительській.
Петро Показати IP 21 Червня 2024 15:01
Яка вона вчителька? Так собі працює в школі, як і чимало подібних заробітчан