Вчинив дві ДТП за годину: у Луцьку спіймали п’яного водія. Фото
![](/resize/450x386/r/files/news/2023/01-05/353551/11.jpg)
Вчора близько 21 години патрульним надійшов виклик одразу про дві ДТП в Луцьку. Прибувши на місце події, поліцейські виявили три автівки з механічними пошкодженнями.
Про це інформує патрульна поліція Волині.
Інспектори з’ясували, що 45-річний водій Volvo, рухаючись вулицею Конякіна, здійснив зіткнення з автомобілем Volkswagen Polo та залишив місце автопригоди. Згодом на вулиці Завгородній втікач наїхав на припаркований Porsche Cayenne та врешті зупинився.
Під час спілкування з винуватцем аварії патрульні помітили в нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. І недарма: результат тесту на пристрої Drager – 1,68 проміле.
На громадянина поліцейські склали протоколи за ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів), ч. 1 ст. 130 (Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані сп’яніння), ст. 122-4 (Залишення місця дорожньо-транспортної пригоди) КУпАП.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує патрульна поліція Волині.
Інспектори з’ясували, що 45-річний водій Volvo, рухаючись вулицею Конякіна, здійснив зіткнення з автомобілем Volkswagen Polo та залишив місце автопригоди. Згодом на вулиці Завгородній втікач наїхав на припаркований Porsche Cayenne та врешті зупинився.
Під час спілкування з винуватцем аварії патрульні помітили в нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. І недарма: результат тесту на пристрої Drager – 1,68 проміле.
На громадянина поліцейські склали протоколи за ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів), ч. 1 ст. 130 (Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані сп’яніння), ст. 122-4 (Залишення місця дорожньо-транспортної пригоди) КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1721924394)
dmd
Показати IP
6 Січня 2023 00:33
Синька зло, слимак наробив людям клопоту, підгадив на свята, мало війни, нате вам роздовбані автівки...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721924394)
Tor
Показати IP
6 Січня 2023 23:19
Цей чорт вже давно без прав їздить. Багато людей покалічив. Синій розпиздячив з десять машин вже. І байдуже йому,чорту.
У Ковелі попрощались із Героєм Вадимом Панасюком
Сьогодні 18:23
Сьогодні 18:23
У Володимирі прощатимуться з військовим Олегом Мартиновим
Сьогодні 17:47
Сьогодні 17:47
Корупція на «Ягодині»: двох митників підозрюють у незаконному переміщенні через кордон техніки
Сьогодні 17:14
Сьогодні 17:14
Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Огляд
Сьогодні 16:57
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:57
Як швидко збільшити кількість підписників в Instagram
Сьогодні 16:24
Сьогодні 16:24
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.