USD 41.20 41.60
  • USD 41.20 41.60
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.60 10.75

Вчені з’ясували, що штам Омікрон підвищує імунітет до Дельти

30 Грудня 2021 14:33
Команда дослідників у ПАР знайшла докази того, що люди, інфіковані варіантом коронавірусу Омікрон, можуть бути менш сприйнятливими до інфекції, спричиненої штамом Дельта, пише Новое время.

У лабораторії антитіла, що виробляються під час інфекції Омікрон, захищають від Дельти. Якщо Омікрон справді домінуватиме у реальному світі, це може полегшити ситуацію з пандемією.

Очікується, що у короткостроковій перспективі Омікрон викличе хвилю випадків захворювання, що створить серйозне навантаження на економіку та системи охорони здоров’я у всьому світі. Але в більш довгостроковій перспективі передбачається, що у світі, де домінує Омікрон, може бути менше госпіталізацій та смертей, ніж у світі, де Дельта залишається домінуючим варіантом.

«Омікрон, мабуть, витіснить Дельта. Можливо, витіснення Дельта – це справді добре, і це буде менше заважати нам, ніж попередні варіанти», – сказав Алекс Сігал, вірусолог з Африканського науково-дослідного інституту охорони здоров’я у Дурбані, Південна Африка, який керував новим дослідженням.

Незалежні вчені заявили, що результати південноафриканського експерименту, хоч і попередні, були надійними. Карл Пірсон, епідеміолог Лондонської школи гігієни та тропічної медицини, сказав, що отримані дані узгоджуються з тим, що зараз відбувається в Англії.

«Омікрон приходить і швидко зростає, а кількість випадків Дельта йде на спад», – сказав він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus