«Ана ліба магла зупиниться, ліба не магла»: на Волині п’яний водій спричинив аварію. Відео
![](/resize/450x253/r/files/news/2020/01-20/284731/Untitled.mp4_snapshot_01.14_[2020.01.20_13.36.46].jpg)
П’яний водій за кермом автомобіля «Опель Астра» в селищі Ратне протаранив інший автомобіль. Окрім водія та пасажира, на щастя, ніхто не постраждав. На відео, опублікованому очевидцями, водій і пасажир пояснюють «фізичні та біологічні» нюанси інциденту, що трапився.
Як розповіли Інформаційному агентству Волинські Новини очевидці, ДТП сталася 19 січня в Ратному. Водій автомобіля «Опель» врізався в інше авто поблизу кафе «Калина».
На місце події викликали поліцію, а пасажир з явними ознаками алкогольного сп’яніння пояснював очевидцям, чому трапилась аварія.
«Ана (машина, - ВН) ліба магла зупиниться, ліба не магла. Давайтє пасмотрім на наши ліца, і дальше будєт участвовать нє толька фізика, але й біологія», – ламаною українською пояснював очевидцям пасажир.
Відео інциденту опублікував у фейсбуці користувач Юрій Лях. Як зазначає автор, чоловіки, які скоїли аварію, з села Видраниця Ратнівського району.В секторі комунікації ГУНП у Волинській області повідомили, що ДТП трапилась ввечері 19 січня. 34-річний житель Ратнівського району, який перебував за кермом автомобіля «Опель», допустив зіткнення з автомобілем «Фольксваген», яким керував 25-річний місцевий житель. Від госпіталізації учасники ДТП відмовились.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповіли Інформаційному агентству Волинські Новини очевидці, ДТП сталася 19 січня в Ратному. Водій автомобіля «Опель» врізався в інше авто поблизу кафе «Калина».
На місце події викликали поліцію, а пасажир з явними ознаками алкогольного сп’яніння пояснював очевидцям, чому трапилась аварія.
«Ана (машина, - ВН) ліба магла зупиниться, ліба не магла. Давайтє пасмотрім на наши ліца, і дальше будєт участвовать нє толька фізика, але й біологія», – ламаною українською пояснював очевидцям пасажир.
Відео інциденту опублікував у фейсбуці користувач Юрій Лях. Як зазначає автор, чоловіки, які скоїли аварію, з села Видраниця Ратнівського району.В секторі комунікації ГУНП у Волинській області повідомили, що ДТП трапилась ввечері 19 січня. 34-річний житель Ратнівського району, який перебував за кермом автомобіля «Опель», допустив зіткнення з автомобілем «Фольксваген», яким керував 25-річний місцевий житель. Від госпіталізації учасники ДТП відмовились.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 13
![](/public/images/user_no_foto.png?1722414106)
я
Показати IP
20 Січня 2020 14:24
Полішук і бляха
![](/public/images/user_no_foto.png?1722414106)
Хрен собачий до я
Показати IP
21 Січня 2020 12:02
П'яні АЛЄНІ за кермом. Не бриті і не голені...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722414106)
ще не зовсім свідоми до я
Показати IP
21 Січня 2020 19:52
Галичанин і сплата податків?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722414106)
поціновувач
Показати IP
20 Січня 2020 14:25
Ратнівщина має своїх "Позитивів" та ще й із філософськими нахилами.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722414106)
Євробидло
Показати IP
20 Січня 2020 14:39
П*яна хитропридумана полішва, яка думає шо розумніша за інших.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722414106)
Немає слів...
Показати IP
20 Січня 2020 14:56
таких пожиттєво позбавляти права керування...кримінальну відповідальність, як мінімум!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722414106)
Перевірте інформацію
Показати IP
20 Січня 2020 15:09
Відео реальне, а подробиці явно треба уточнити і згадати про всі наслідки для інших учасників цієї дтп, спричиненої п'яним водієм!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722414106)
Rus
Показати IP
20 Січня 2020 16:08
Два де**ла єто сіла
![](/public/images/user_no_foto.png?1722414106)
українець
Показати IP
20 Січня 2020 16:26
Полішук він і в Африці_полішук! Ні мізків_ні культури поведінки!Українською,літературною мовою не вміє розмовляти,а тут на "язик" перейшов. Аж злість нападає.Бидлота тай годі.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722414106)
правдива до українець
Показати IP
21 Січня 2020 08:02
Да ви тут всі полішуки бо на Волині живете і "розумні" лише у дописах, а як глибше копнути, то кожен другий може похвалитись своїми "знаннями" :) Так що не спішіть на когось клеймо ставити, а у дзеркало спочатку подивіться! Скільки таких у Луцьк переїхало і вважають себе най-най... а самі полішва справжня :)))
![](/public/images/user_no_foto.png?1722414106)
українець до правдива
Показати IP
21 Січня 2020 13:17
Пана видно по халявах.Зачепило значить.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722414106)
вчений
Показати IP
20 Січня 2020 16:47
Фізичний закон про земне тяжіння дав збій і сталося надземне тяжіння у вигляді зіткнення лоб-в-лоб, що спричинило біологічно не стійку гравітацію хлопців.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722414106)
А
Показати IP
20 Січня 2020 18:02
якщо він язика вивчав на сході воювавши?
У Луцьку продали у власність три комунальні ділянки. Де саме
Сьогодні 11:12
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:12
Сили ППО збили всі 89 «Шахедів» та одну ракету
Сьогодні 10:08
Сьогодні 10:08
На щиті до Любомля повертається Герой Юрій Макарук
Сьогодні 09:51
Сьогодні 09:51
Одна з наймасованіших атак БПЛА за весь час: над Києвом та на підступах збили понад 40 дронів
Сьогодні 09:18
Сьогодні 09:18
«Не уся техніка витримує навантаження»: як працює ремонтний батальйон волинської бригади
Сьогодні 09:01
Сьогодні 09:01
У Тегерані вбито одного з лідерів ХАМАС Ісмаїла Ханію
Сьогодні 08:27
Сьогодні 08:27
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.