В університеті імені Лесі Українки розпочалися дні відкритих лабораторій
![](/resize/450x300/r/files/news/2024/04-09/380508/a14.jpg)
У Волинському національному університеті імені Лесі Українки розпочалися дні відкритих лабораторій, у межах яких відбувається конкурс на кращу презентацію лабораторії. Організатор дійства – Наукове товариство аспірантів та студентів.
Про це повідомляє відділ інформаційної політики вишу.
Під час урочистого відкриття проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Людмила Єлісєєва зазначила, що захід, із-поміж іншого, покликаний мотивувати студентів пізнавати, досліджувати та надихати на наукову роботу.
Ректор Анатолій Цьось подякував ініціаторам дійства за хорошу ідею презентації лабораторій.«Саме лабораторії – основа наукової, пошукової діяльності в Університеті. Така презентація засвідчує спроможність навчального закладу здійснювати науково-освітню діяльність. Також дуже добре, що в презентації й оцінюванні беруть участь студенти. Надзвичайно креативно та правильно. Дякую за ініціативу та бажаю продуктивної роботи, а студентам у журі бажаю справедливо й об’єктивно оцінити лабораторії», – сказав Анатолій Васильович.
Читати ще: У ВНУ відкрили лабораторію поліграфології та судових експертиз
Опісля члени журі відвідали факультети, де для них презентували роботу лабораторій.Читати ще: «Важливо показати українцям, що вони не самі»: у луцькому виші працює лектор-волонтер зі США
Дні відкритих лабораторій і конкурс на кращу презентацію лабораторії триватимуть 9 та 10 квітня. Члени журі оглянуть й оцінять презентації лабораторій на факультетах і сформують список переможців.
Читати ще: ВНУ імені Лесі Українки співпрацюватиме з історико-культурним заповідником «Нагуєвичі»
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє відділ інформаційної політики вишу.
Під час урочистого відкриття проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Людмила Єлісєєва зазначила, що захід, із-поміж іншого, покликаний мотивувати студентів пізнавати, досліджувати та надихати на наукову роботу.
Ректор Анатолій Цьось подякував ініціаторам дійства за хорошу ідею презентації лабораторій.«Саме лабораторії – основа наукової, пошукової діяльності в Університеті. Така презентація засвідчує спроможність навчального закладу здійснювати науково-освітню діяльність. Також дуже добре, що в презентації й оцінюванні беруть участь студенти. Надзвичайно креативно та правильно. Дякую за ініціативу та бажаю продуктивної роботи, а студентам у журі бажаю справедливо й об’єктивно оцінити лабораторії», – сказав Анатолій Васильович.
Читати ще: У ВНУ відкрили лабораторію поліграфології та судових експертиз
Опісля члени журі відвідали факультети, де для них презентували роботу лабораторій.Читати ще: «Важливо показати українцям, що вони не самі»: у луцькому виші працює лектор-волонтер зі США
Дні відкритих лабораторій і конкурс на кращу презентацію лабораторії триватимуть 9 та 10 квітня. Члени журі оглянуть й оцінять презентації лабораторій на факультетах і сформують список переможців.
Читати ще: ВНУ імені Лесі Українки співпрацюватиме з історико-культурним заповідником «Нагуєвичі»
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721122200)
Анонім
Показати IP
9 Квітня 2024 21:19
Чим хоч студенти займуться, аби на пари не ходити.
Латвія забороняє в'їзд автомобілів на білоруських номерах
Сьогодні 12:18
Сьогодні 12:18
На Волині 15-річний скутерист збив пішохода
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
Помер волинський захисник Микола Совира
Сьогодні 11:45
Сьогодні 11:45
У Кракові поляки напали на компанію українців і відрізали 17-річному хлопцю палець мачете
Сьогодні 11:12
Сьогодні 11:12
ЗСУ за добу відмінусували 1 110 окупантів та 36 ББМ
Сьогодні 10:22
Сьогодні 10:22
У місті на Волині в кар’єрі виявили тіло жінки
Сьогодні 10:06
Сьогодні 10:06
У Луцьку провели творчий воркшоп для жінок-лідерок області
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.