USD 41.20 41.60
  • USD 41.20 41.60
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.60 10.75

В Україні знову здорожчає хліб: коли й на скільки

17 Січня 2022 12:08
В Україні знову дорожчатиме хліб. Зростання ціни приблизно на 25 − 30% обумовлене не лише високими тарифами на енергоносії, а й необхідністю імпорту борошна з Туреччини.

Як інформує ТСН, про це заявили в об’єднанні підприємств хлібопекарської промисловості «Укрхлібпром».

У зв’язку з тим, що українські аграрії масово експортували пшеницю високої якості, у вітчизняному виробництві її не вистачає. Тепер борошно з українського зерна закуповуватимуть за кордоном. А це призведе до подорожчання хліба та борошняних виробів на чверть.

В «Укрхлібі» зазначили, що у 2022 році хліб планується виробляти за спрощеною технологією. Це позначиться на якості виробів.

Варто наголосити, що уряд наголошував, що у 2021 році Україна зібрала рекордний за 30 років врожай.

Нагадаємо, Кабмін запровадив державне регулювання цін на низку продуктів через їх зростання, зокрема й на хліб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Хліб в тренді Показати IP 17 Січня 2022 12:13
Пекарні на кожному кроці, уже конкурують з аптеками. Ссяні хіпстери уже не американо хлебчуть, а гризуть бородинський на черені.
Шоу 95 до Хліб в тренді Показати IP 17 Січня 2022 12:36
Хотіли поржать, тепер не будете матищо пожрать.
Щирий українець Показати IP 17 Січня 2022 12:25
Ото дожилися... Сором на увесь світ. Але ж нас всерівно розпирає гордість і понт - які ми самі-самі-самі найкрутіші, найталоновитіші і т.д.
Аут до Щирий українець Показати IP 17 Січня 2022 12:36
Після останніх президентських виборів та виборів у парламент нас розпирає тільки сором, сором і сором.
здивований Показати IP 17 Січня 2022 12:35
Закінчилась епоха бідності....
Голова Показати IP 17 Січня 2022 12:36
Рекордний урожай, а мука з Туреччини. Отак і живем
Анонім Показати IP 17 Січня 2022 12:38
При з/п в 4 тис. дол. то ... що ви хотіли, дешевого хлібу? Ага, бійтесь, що би голоду не було, бо ви всі вже продались курносим з потрохами, вас уже за худобу мають. І правильно роблять!
Дідо до Анонім Показати IP 17 Січня 2022 13:38
Дивно, але є ще адекватні люди. Хочу подати вам руку, вони вже й не ховають того що тримають все в своїх руках...
Glover Показати IP 17 Січня 2022 12:40
Я сам печу його давно.
Отак от до Glover Показати IP 17 Січня 2022 13:57
І що, борошна вищого гатунку в Україні немає, незважаючи на те що написано на пачці яку ти купуєш в магазині. Хороше зерно тю-тю. Печи не печи, маєш 3-ій сорт.
OTaK oT до Отак от Показати IP 17 Січня 2022 16:45
Для того хто мінусик там вліпив, та хоч 100 постав, того факту що стандарти вмісту клейковини змінювали декілька разів за часів правісту кління постмайданної влади не змініти ніяк
приг скок Показати IP 17 Січня 2022 12:44
Дякуемо! Вибороли!!!
Анонім Показати IP 17 Січня 2022 13:15
Президент зі своєю братією виявилися дутими "слугами народу":так були зайняті вирішенням нагальних проблем, що профукали як патріотично налаштовані аграрії,безумовно щирі українці(у нас тільки таким землю дають) вивезли все зерно за кордон. Щось схоже було з масками на початку пандемії, тоді всіх залякали страшним ковідом і закрили по хатах,щоб не так гостро відчували нестачу засобів захисту. Тепер впарять найбіднішим картки на хліб, а ми будемо платити за всю цю турботу з власного карману. Головне не хвилюватися,бо здорожчання продуктів відбувається у всьому світі, а продуктові картки не такі як срср , а такі як в Америці. То все ОКей.
ботоксШМЯК до Анонім Показати IP 17 Січня 2022 16:48
Не звиздіть, то справжні слуги, тільки дещо іншого народу.
Дідо Показати IP 17 Січня 2022 13:36
Гопгопгоп. Приїхали. Бричка далі не їде, газу немає. Не треба було плювати в колодязь з якого пили. Телепні пришелепкуваті.
Зелебобік Показати IP 17 Січня 2022 13:37
Жесть, страна которая весь союз кормила когда-то, сейчас не сможем прокормить себя
Анонім до Зелебобік Показати IP 17 Січня 2022 13:42
Ну "союз кормила" це теж не зовсім правда, байки перших президентів. Так, давали, але отримували більше. Здається тіль Туркменістан, Росія і Білорусія давали більше ніж отримували. В Росії до цих пір газу не мають 50 відсотків сіл, а у нас десь 10-20.
Всратий актябрьонок до Анонім Показати IP 17 Січня 2022 15:06
І з якиз то методичок у вас інфа про Білорусь, Туркменістан і Рф? Чи самі нафантазували?
Лучанин Показати IP 17 Січня 2022 13:47
Докерувалися зе..ли
цікавий Показати IP 17 Січня 2022 13:57
"У зв’язку з тим, що українські аграрії масово експортували пшеницю високої якості," Поіменно назвіть аграріїв, які експортували пшеницю. Майже 100% дійсно аграріїв не мають доступу до експорту.
Дуже до цікавий Показати IP 17 Січня 2022 15:05
Це питання дуже просто регулюється через Верховну Раду чи Кабмін. Але зе телепні на зп у олігархату, тому аграрні барони зроблять все що захочуть. Думаю що ского будемо голодати...
Анонім Показати IP 17 Січня 2022 16:08
імпорту борошна з Туреччини!!!!!!!
Правда Показати IP 18 Січня 2022 07:54
"Немає хліба,то їжте пірожене"...не подавіться.Що хотіли,то і маєте,Вам цих невігласів хто обирав,поляки...попереду ще не такий"кардибалет"готуйтесь...