USD 42.05 42.35
  • USD 42.05 42.35
  • EUR 42.00 42.35
  • PLN 10.25 10.40

В Україні змінять схему вакцинації препаратом CoviShield

16 Березня 2021 13:22
В Україні змінять схему COVID-вакцинації препаратом CoviShield. Про це заявив член Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики (НТГЕІ) Федір Лапій, повідомляє LIGA.net.

Тепер між дозами замість початкових 28 днів будуть робити тримісячний інтервал, щоб досягти максимального рівня імунного захисту.

Обговорення цієї теми почалося ще в лютому – після публікації в журналі The Lancet результатів масштабного дослідження ефективності вакцини в Британії. За результатами дослідження, ефективність захисту щепленого від легких/середніх симптомів ковіду після однієї дози (з 22 по 90 день після уколу) – близько 76%. У тих, хто отримав другий укол через 12 тижнів, ефективність була 81,3%. Якщо другу дозу давали менш ніж через 6 тижнів, – всього 55,1%. Госпіталізацій з COVID-19 в групі вакцинації не було після першого тритижневого періоду.

Читати ще: Комаровський розповів, коли вакцинуватися перехворілим на коронавірус

«Прийнято рішення максимально вакцинувати однією дозою «айстри». Це дасть нам можливість застосувати 250 000 доз – тих, які були зарезервовані для другої дози (при плані в 28 днів, – ред.)», – сказав Лапій, додавши, що зміни не торкнуться інших вакцин від коронавірусу, які отримає Україна.

Раніше повідомляли, що Кабмін хоче звільнити виробників COVID-вакцин від будь-якої відповідальності за наслідки щеплень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 1
Схема N 1 Показати IP 16 Березня 2021 14:13
Примусово вколоти всіх слюг народних і ЗЕботів.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus