USD 41.15 41.45
  • USD 41.15 41.45
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.28 10.45

В Україні з липня вшестеро зросла захворюваність на COVID-19

12 Серпня 2024 17:01
У порівнянні з липнем у серпні захворюваність на коронавірус в Україні зросла у шість разів — з двох тисяч випадків до 12 тисяч.

Про це повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін, пише Бабель.

Водночас лікарні не завантажені через таке зростання хворих. Зараз на стаціонарному лікуванні перебувають близько 2,5 тисячі людей. За словами Кузіна, це норма для пікового підйому.

Наразі ознак того, що розпочався епідемічний сезон і потрібно вводити обмеження, немає.

«Показники є достатньо високими і не характерними з огляду на те, що зазвичай ми починали спостерігати перше зростання з вересня. А тут ми його побачили на один місяць раніше», — додав Кузін.

На території України циркулюють 10 субваріантів штаму коронавірусу «Омікрон». Відомо про пʼятьох людей, які хворіють на підвид FLiRT. Але це лише ті випадки, що потрапили в систему епідеміологічного нагляду.

Читати ще: На Волині кількість хворих на COVID-19 зросла утричі. Чи виявили новий штам FLiRT

У Міністерстві охорони здоровʼя пояснювали, що FLiRT походить від варіанту «Омікрон». FLiRT швидше за інші підвиди вражає людей з ослабленим імунітетом, ним можуть хворіти й вакциновані.

«Однак набутий імунітет після вакцинації знижує ризики ускладнень під час хвороби», — наголосили в МОЗ.

Всесвітня організація охорони здоровʼя (ВООЗ) поки не надає специфічної оцінки щодо небезпеки FLiRT. Він потребує моніторингу на рівні кожної країни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus