USD 41.15 41.45
  • USD 41.15 41.45
  • EUR 41.30 41.70
  • PLN 10.40 10.58

В Україні з 1 жовтня зростуть тарифи на електроенергію та холодну воду

28 Вересня 2020 16:46
Ціна на перші 100 кВт/год електроенергії для населення зросте практично вдвічі, а ціна холодної води – на 22%.

Про це повідомляє Час Пік з посиланням на пресслужбу Міністерства енергетики.

Згідно з Меморандумом України і МВФ, нові тарифи вже повинні були бути передані місцевій владі на узгодження.

Читайте ще: У Луцьку затвердили тарифи на гарячу воду

«Вже з першого жовтня має піднятися і ціна на перші 100 кВт/год електроенергії для населення. Вона була незмінною з 2017 року. Практично в два рази – з 0,9 грн до 1,68 грн. Такі плани були оприлюднені ще в презентації Меморандуму про скорочення «зеленого» тарифу», – йдеться в повідомленні.

Крім того, з жовтня планують підняти тарифи на холодну воду на 22%.

Як повідомляють в НКРЕКП, причиною здорожчання тарифів є зростання заробітних плат співробітників, а також підвищення вартості витратних матеріалів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 28 Вересня 2020 16:54
Шо!? Опять!???
Яків Показати IP 28 Вересня 2020 17:03
Дякуєм. Головне причина вірна- зросли зарплати, то не дай бог, ще хто собі лишні труси купить- треба відразу комуналку підняти
Остап Вакарчук Показати IP 28 Вересня 2020 17:16
Давай, давай Володя наздоганяй Петра. Петро ще при своїй каденції хотів та бідолашний не встиг зробити вартість газу для населення на рівні 12 грн. за один куб. метр. А ти наш дорогенький Володя розпочни з електроенергії, холодної води, можна підняти ціни для населення не на 22%, а у чотири або п'ять разів, а закінчи Володя, підняттям цін на газ для населення, вартістю 15 грн. за один куб. метр.
? до Остап Вакарчук Показати IP 28 Вересня 2020 19:03
Що ти мелеш?хоч сам розумієш? І до чого тут Порошенко? у тебе він у ролі невістки-хто вср...ся?...
Анонім до ? Показати IP 29 Вересня 2020 10:26
порох обіцяв газ по 12 шо забули? це він хвалився байдену що перевиконав план. а зеленський продовжує шлях пороха.
Мешканка Показати IP 28 Вересня 2020 18:13
Гнати того коміка бо вже зажерся. Дуже швидко кінчається бабло від валютного фонду тому влада докерувалась до ручки. Скоро буде податок на повітря.
лк Показати IP 28 Вересня 2020 18:34
не треба скиглити ми йдемо до європи затягуйте пояса
К.лучанин до лк Показати IP 28 Вересня 2020 20:13
Ми йдемо до Європи а вона все від нас віддаляється. Це як Жванецький колись казав: " Ну уже видно свет в конце тунеля, только тунель сука не кончается ".
Лучанин Показати IP 28 Вересня 2020 22:28
Зате у нас свобода і демократія.
Отакої Показати IP 29 Вересня 2020 06:50
Якщо на електроенергію,то не тільки на воду,бо в багатьох послугах є ця складова.Обслуговування,тепло,гаряча вода,інтернет...
Анонім Показати IP 29 Вересня 2020 10:28
та зараз все піде в ціні вверх. скрізь використовують електрику і будуть компенсувати підвищенням цін
Микола Показати IP 29 Вересня 2020 18:43
Понаехало, хер поймёшь
Татьяна Показати IP 29 Вересня 2020 21:11
Когда они нажрутся? К слову пенсия 1762 грн.
Микола Показати IP 25 Листопада 2020 18:54
и когда их порвет от миллионных зарплат.