USD 41.20 41.60
  • USD 41.20 41.60
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.60 10.75

В Україні від сьогодні друковані ЗМІ мають виходити державною мовою

16 Січня 2022 12:18
З неділі, 16 січня, набуває чинності норма мовного закону про те, що друковані засоби масової інформації в Україні видаються державною мовою, пише УНІАН.

Так, сьогодні набула чинності стаття 25 закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка регламентує використання державної мови у сфері друкованих засобів масової інформації.

Відповідно до закону, друковані ЗМІ можуть видаватися іншими, ніж державна, мовами за умови, що одночасно з відповідним тиражем видання іноземною мовою видається тираж цього видання також і державною мовою. Усі мовні версії повинні видаватися під однаковою назвою, відповідати одна одній за змістом, обсягом та способом друку, а їх випуски повинні мати однакову нумерацію порядкових номерів і видаватися в один день.

Розповсюдження за передплатою друкованих ЗМІ іншими мовами допускається, якщо їх засновники забезпечать можливість передплатити таке саме видання державною мовою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
время Показати IP 16 Січня 2022 13:30
что посеете - то и пожнете
В. Показати IP 16 Січня 2022 13:55
Этот закон надо было принять ещё в 1991-1992году
Олесь Показати IP 16 Січня 2022 15:33
Треба так робити і так зформувати життя в україні щоб людім хотілося розмовляти Українською , жити по Українські щиро і щасливо, пишатися тим що він громадянин держави яку любить не за те що смі пишуть по Українські а тим що жити можна добре в достатку і в безпеці . Поки що смі мене особисто цікавлять менше всього ....нажаль...
Боткині до Олесь Показати IP 16 Січня 2022 16:24
Зранку ти була Оксана.
Анонім до Боткині Показати IP 16 Січня 2022 17:33
А що? Обізнався та приставав?
Історієзнавчиня Показати IP 16 Січня 2022 16:47
Який мав вигляд і як говорив 100 років тому звичайний лучанин чи ковельчанин? Як звичайний поляк чи єврей. А кияни говорили лише російською. Як доказ залишились газети і фото крамниць.
xXx Показати IP 16 Січня 2022 23:35
А на англійській мові видавати можна?