USD 41.40 41.70
  • USD 41.40 41.70
  • EUR 41.50 41.75
  • PLN 9.90 10.15

В Україні різко зросла кількість випадків домашнього насильства

4 Жовтня 2024 07:42
Кількість зареєстрованих випадків домашнього насильства в Україні зросла майже на 80% порівняно з минулим роком.

Про це повідомила начальниця відділу протидії домашньому насильству Офісу генерального прокурора Ірина Шурхно в ефірі телемарафону, передає Кореспондент.

За її словами, на сьогодні зареєстровано 8185 кримінальних правопорушень, пов’язаних із домашнім насильством, постраждало понад 5000 осіб, серед яких більшість – жінки та діти.

Правоохоронці працюють з державними службами і громадськими організаціями, щоб надати постраждалим комплексну допомогу: медичну, психологічну та юридичну, а також можливість тимчасового притулку.

Читати ще: Намагався душити та погрожував розправою: волинянин знущався з колишньої тещі

Проте часто ті, хто потерпає від домашнього насильства самостійно нівелюють серйозність ситуації. Багато постраждалих продовжують жити з кривдником і не звертаються за допомогою, оскільки вважають насильство особистою проблемою. Проте приховування таких випадків може призвести до серйозніших наслідків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 1
Гендерна справедливі Показати IP 4 Жовтня 2024 11:57
"Багато постраждалих продовжують жити з кривдником" - чому саме "кривдником". Чому не "кривдницею"? Чи чоловіки не страждають від насильства? А статистика, що суїцид серед моральне (не фізичне) насильство здійснюють переважно чоловіки (70 %) - нічого не каже ???? А чому середня тривалість життя на 10-15 років в чоловіків менша ? і взагалі, чому чісельність чоловіків після 70 років в рази менша ніж жінок ? Ніхто не задумувався ? Можливо - теж через сімейне насильство ? Зі сторони жінок.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus