USD 41.25 41.55
  • USD 41.25 41.55
  • EUR 41.40 41.70
  • PLN 10.56 10.67

Найближчим часом в Україні різко подорожчають цукор і борошно

31 Грудня 2020 08:44
На українському ринку продуктів уже найближчим часом очікується різке зростання цін – у першу чергу, на цукор і борошно.

Такий не дуже оптимістичний прогноз зробив голова Союзу українського селянства Іван Томич, повідомляє 24 канал. Подорожчання зумовлене кількома причинами.

Ріст ціни на цукор пов’язаний, зокрема, з низькими об’ємами виробництва цього продукту в останні роки. Україна в середньому виробляла трохи більше 1 мільйона тонн цукру в рік при споживанні в межах 1,5 мільйона тонн.

Крім того, є проблеми з імпортом цукру.

«Йде зростання його ціни в Європі й Америці. Тому у нас немає можливості імпорту. Негативні фактори будуть складатися разом, тож подорожчання буде. Цукор йтиме першим номером до нового врожаю», – пояснив експерт.

Томич додав, що здорожчання також торкнеться продуктів з пшениці. Бо вартість зерна, з якого виготовляється борошно для хлібобулочних виробів і макаронів, від початку жнив зросла вдвічі. І тенденція здорожчання борошна триватиме й надалі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Це схоже на рекламу Показати IP 31 Грудня 2020 09:03
Налітай? Хапай? Як покарати брехуна, якщо не справдиться?
скептик Показати IP 31 Грудня 2020 09:26
поїдем в Польщу по продукти
"" до скептик Показати IP 31 Грудня 2020 09:54
клятий По зробив безвіз. то зеботи тепер і за продуктами будуть іздити до Польщі! а чого не в расєю?
скептик до "" Показати IP 31 Грудня 2020 22:54
1.в польщу ближче, 2. в польщі продукти дешевші і якісніші. 3. мене від кацапів верне
читач Показати IP 31 Грудня 2020 09:47
Тому голові Союзу не соромно? Про який імпорт може йти мова коли Україна здатна повністю себе забезпечити і ще експортувати?! Ну якщо різні недороблені при владі і не можуть керувати - ну то зрозуміло! Замість підтримки с/г виробника, дотацій - вони собі зарплати, надбавки підвищують, людей тарифами вбивають - то про що мова?! А той голова відстоює інтереси селян, лобіює потрібні закони? То для чого такі взагалі потрібні? Виведи людей на площі і покажи хто годує країну, то може висновки зроблять?! А так одні пісульки, прогнози... - я голова Союзу...
Упс до читач Показати IP 31 Грудня 2020 11:14
Я в якому магазині продають той імпортний цукор?мені лишень наш попадається...
скептик до Упс Показати IP 31 Грудня 2020 22:55
це він тільки тут фасується
Анонім Показати IP 31 Грудня 2020 11:18
А спочатку писали,підготовлювали,про цигарки,алкоголь.
скептик до Анонім Показати IP 31 Грудня 2020 22:55
а що там гратися. давайте на все ціни до еуропейських. ми ж еуропа
Nika Показати IP 1 Січня 2021 09:29
С этим усе абдемахт, лучше скажите что подешевеет в этой недостране!!!???