В Україні модернізують пункти пропуску на кордонах з 5 країнами, серед них – Ягодин
Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури у 2023 році проведе модернізацію пунктів пропуску (ПП) на кордоні з Польщею, Румунією, Словаччиною, Угорщиною та Молдовою.
Про це повідомив голова Агентства відновлення Мустафа Найєм, інформує пресслужба відомства.
«Під час війни частка автомобільних перевезень в імпорті та експорті України зросла в рази. Наше завдання – максимально спростити перетин кордону для перевізників. При цьому зміна балансоутримувача не сповільнить перетин кордону громадянами. Ми співпрацюємо з Державною митною службою, прикордонниками, Службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів задля безперебійного функціонування ПП», – зазначив він.
За словами очільника агентства, у 2023 році робота буде зосереджена на модернізації пунктів пропуску на кордоні:
з Польщею – Ягодин, Рава-Руська, Краківець, Шегині;
з Румунією – Дякове, Порубне, Красноїльськ, Дяківці, Біла Церква;
зі Словаччиною – Ужгород; Угорщиною – Чоп (Тиса), Лужанка, Дийда;
із Молдовою – Могилів-Подільський, Рені.
Читати ще: В Україні планують збільшити кількість пунктів пропуску на західному кордоні
Найєм додав, що агентство вже модернізує прикордонні дороги у межах проєкту «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до ПП на українсько-польському кордоні». Йдеться про 4 маршрути на Львівщині: Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська, Т-14-01 КПП «Смільниця» – Старий Самбір, Т-14-20 Яворів – Грушів, Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий.
Як повідомляли, 24 березня уряд погодив передачу об’єктів державної власності пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення до сфери управління Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури.
Це дозволить Агентству більш комплексно планувати і реалізовувати проєкти стосовно поліпшення логістики з країнами-союзницями. Сьогодні пункти пропуску з Польщею обслуговують 53% вантажоперевезень, з Румунією – 18%, з Молдовою – 14%, з Угорщиною – 10% і зі Словаччиною – 5%.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив голова Агентства відновлення Мустафа Найєм, інформує пресслужба відомства.
«Під час війни частка автомобільних перевезень в імпорті та експорті України зросла в рази. Наше завдання – максимально спростити перетин кордону для перевізників. При цьому зміна балансоутримувача не сповільнить перетин кордону громадянами. Ми співпрацюємо з Державною митною службою, прикордонниками, Службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів задля безперебійного функціонування ПП», – зазначив він.
За словами очільника агентства, у 2023 році робота буде зосереджена на модернізації пунктів пропуску на кордоні:
з Польщею – Ягодин, Рава-Руська, Краківець, Шегині;
з Румунією – Дякове, Порубне, Красноїльськ, Дяківці, Біла Церква;
зі Словаччиною – Ужгород; Угорщиною – Чоп (Тиса), Лужанка, Дийда;
із Молдовою – Могилів-Подільський, Рені.
Читати ще: В Україні планують збільшити кількість пунктів пропуску на західному кордоні
Найєм додав, що агентство вже модернізує прикордонні дороги у межах проєкту «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до ПП на українсько-польському кордоні». Йдеться про 4 маршрути на Львівщині: Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська, Т-14-01 КПП «Смільниця» – Старий Самбір, Т-14-20 Яворів – Грушів, Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий.
Як повідомляли, 24 березня уряд погодив передачу об’єктів державної власності пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення до сфери управління Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури.
Це дозволить Агентству більш комплексно планувати і реалізовувати проєкти стосовно поліпшення логістики з країнами-союзницями. Сьогодні пункти пропуску з Польщею обслуговують 53% вантажоперевезень, з Румунією – 18%, з Молдовою – 14%, з Угорщиною – 10% і зі Словаччиною – 5%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Анонім
Показати IP
28 Березня 2023 16:09
от якби порядок навели з корупціє.ю на митницях- оце булаб модернізація!
13 серпня: свята, події, факти. День шульги, перше таксі та запатентовано телефон-автомат
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Google остаточно вимикає монетизацію у Росії. Їхні блогери тепер не зможуть заробляти на рекламі
12 Серпня 2024 23:44
12 Серпня 2024 23:44
У психлікарні біля Луцька запланували ремонт за 10 мільйонів
12 Серпня 2024 23:25
12 Серпня 2024 23:25
Працедавці Волині перерахували на соцпотреби 5,9 млрд єдиного внеску
12 Серпня 2024 23:07
12 Серпня 2024 23:07
У волинянина знайшли кілограм наркотиків. За це він може сістри на три роки
12 Серпня 2024 22:59
12 Серпня 2024 22:59
На Запоріжжі будують шість підземних шкіл. Вже восени там будуть навчатися діти
12 Серпня 2024 22:30
12 Серпня 2024 22:30
Речі кам’яної доби, предмети побуту й рушник із Сибіру: чим багатий сільський музей на Волині
12 Серпня 2024 22:11
12 Серпня 2024 22:11
Зупинилося серце військового з Волині Олександра Шевчука
12 Серпня 2024 21:52
12 Серпня 2024 21:52
Житло, навчання і бізнес: Зеленський анонсував три програми підтримки молоді
12 Серпня 2024 21:33
12 Серпня 2024 21:33
Повалив на підлогу і стягнув білизну: волинянин відсидить три роки за зґвалтування
12 Серпня 2024 21:15
12 Серпня 2024 21:15
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.