USD 41.45 41.75
  • USD 41.45 41.75
  • EUR 41.10 41.80
  • PLN 10.40 10.60

У Росії двоє п'яних педофілів зґвалтували та вбили 5-річну дівчинку. Момент викрадення потрапив на відео

6 Січня 2022 08:43
У місті Кострома (Росія), 4 січня, двоє п’яних педофілів зґвалтували та вбили п’ятирічну дівчинку.

Вони викрали її, коли дитина гралась на ґанку Будинку культури, де працює її мати.

Про це повідомляє Блокнот.

Момент викрадення дитини потрапив на відео.
Пошуками займався спеціально сформований загін, через добу дівчинку виявили мертвою у тамбурі одного із гуртожитків міста. До цієї будівлі прийшли десятки місцевих жителів із вимогою знайти вбивць дитини.


Педофілів швидко знайшли та затримали, вони зізналися у скоєному. Telegram-канал «112» опублікував фото убитої Вероніки Ніколаєвої.
Також стало відомо, що один із убивць дитини – педофіл-рецидивіст Денис Герасимов перебував під адміністративним наглядом. Він відбував покарання у колонії загального режиму та вийшов на волю у березні минулого року. Він мав 8 років щомісяця з’являтися до органів внутрішніх справ,не мав права виїжджати за межі Костроми, перебувати у місцях розташування дошкільних і загальноосвітніх установ та проведення масових заходів з участю дітей.
У колонії його характеризували як пристосуванця та людину, яка не користується авторитетом. Він мав сім порушень правил внутрішнього розпорядку колонії, а за сумлінне ставлення до праці його відзначили двома заохоченнями.

«У середовищі засуджених вміє пристосовуватись, авторитетом не користується, конфліктних ситуацій не створює. У спілкуванні з адміністраціє, ввічливий, тактовний, грубості не допускає. Виховні заходи відвідує з примусу», – йдеться у характеристиці Герасимова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Салтыков-Щедрин Показати IP 6 Січня 2022 09:00
Классика России: пьянство, бл*дство, грех и смерть. Конченая страна
777 до Салтыков-Щедрин Показати IP 6 Січня 2022 12:10
при чем здесь страна,недалекий?такие уроды есть везде,а вот задача власти ловить их и давить как тараканов.
Достоевский до 777 Показати IP 6 Січня 2022 13:44
Богата земля срусская на всяких уродов
Лучанин до Достоевский Показати IP 6 Січня 2022 15:25
777 один з них
777 до Лучанин Показати IP 7 Січня 2022 03:02
Полегчало,убогий?
Иван Показати IP 6 Січня 2022 09:05
А более приятных новостей не нашлось? мы поняли что в раше - мордор, у нас - цивилизация, европа. Нет новостей более приятных из более европейских стран?
блин с лопаты до Иван Показати IP 6 Січня 2022 09:30
Кадыров назначенил дочерь министром культуры Чечни
Александр - 1 до Иван Показати IP 6 Січня 2022 12:25
Когда у тебя будет двое маленьких детей - будешь читать такие новости.
Олексій Показати IP 6 Січня 2022 09:10
Цікаво чому ніхто з перехожих не запобіг викраденню. На відео 3 людини бачили момент викрадення
Стерненко до Олексій Показати IP 6 Січня 2022 09:26
Там так заведено
хіба до Олексій Показати IP 6 Січня 2022 09:35
Ти часто втручаєшся, коли бачиш на руках дорослого дитину, що кричить і плаче???
Анонім до Олексій Показати IP 6 Січня 2022 11:00
Бо там, і в нас також, банально вважатимуть, що то просто дитина вередує, а на руках батько несе, бо та інакше нікуди не піде.
Відповідь до Олексій Показати IP 6 Січня 2022 15:27
Патамушта ето расія
777 Показати IP 6 Січня 2022 09:42
Уроды долбаные,мрази конченые,надеюсь до суда не доживут.
5 Показати IP 6 Січня 2022 10:00
Боже милий,як таких виродків земля носить.
В. Показати IP 6 Січня 2022 10:18
Твари!!!!