В Онуфрія і ще понад 20 священників УПЦ МП знайшли російські паспорти
![](/resize/450x252/r/files/news/2023/04-07/359037/1ddb31a-000.jpg)
Митрополит УПЦ МП Онуфрій (в миру Орест Березовський) та ще понад 20 священнослужителів Української православної церкви Московського патріархату мають російське громадянство.
Про це йдеться у розслідуванні Української правди.
Згідно з витягом з системи «Роспаспорт», 20 березня 2002 року Онуфрій отримав у Москві російський паспорт. За рік, 23 червня 2003 року, він отримує ще й закордонний паспорт громадянина РФ. І він у нього не перший. У 1998 році священику в Москві вже видавали закордонний паспорт. А це означає, що російське громадянство Онуфрій мав набагато раніше, ніж з 2002 року.
Архієрей УПЦ МП та намісник десятинного монастиря Гедеон (Юрій Харон), виявляється, також має російське громадянство. Російський паспорт він отримав вже у 2019 році в Москві. А у 2020 році отримав цілих два закордонних паспорти громадянина Росії.
Українська правда з’ясувала також, що в січні 2023 року, майже через рік після повномасштабного вторгнення російської армії в Україну, Гедеон проводив службу в російській Казані. У його молитві були слова на підтримку військ РФ та російського нападу на Україну.У грудні 2022 року російський паспорт отримав також колишній митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисєй (Олег Іванов). Після окупації Ізюма Єлисей продовжив молитись за патріарха Кирила та почав працювати на окупаційну владу. Зокрема, приймав у себе в храмі представників окупаційної адміністрації Харківської області.
Після деокупації Ізюма Іванов втік до Бєлгорода, де і отримав російський паспорт.
Наразі у редакції УП є підтверджена інформація про наявність понад 20 російських паспортів у священнослужителів УПЦ МП. Найближчим часом Українська правда опублікує ці дані на своєму сайті.
Зараз редакція наводить лише деякі з прізвищ священників УПЦ МП, які мають російське громадянство:
– митрополит Тульчинський і Брацлавський Іонофан (Анатолій Єлецьких);
– вікарій Тульчинської єпархії, єпископ Ладижинський Сергій (Сергій Аніцой);
– вікарій Київської єпархії архієпископ Пантелеймон (Віктор Бащук);
– керуючий Чернівецько-Буковинською єпархією митрополит Мелетій (Валентин Єгоренко);
– керуючий Хустською єпархією митрополит Марк (Микола Петровцій);
– керуючий Дніпропетровською єпархією митрополит Іриней (Іван Середній).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у розслідуванні Української правди.
Згідно з витягом з системи «Роспаспорт», 20 березня 2002 року Онуфрій отримав у Москві російський паспорт. За рік, 23 червня 2003 року, він отримує ще й закордонний паспорт громадянина РФ. І він у нього не перший. У 1998 році священику в Москві вже видавали закордонний паспорт. А це означає, що російське громадянство Онуфрій мав набагато раніше, ніж з 2002 року.
Архієрей УПЦ МП та намісник десятинного монастиря Гедеон (Юрій Харон), виявляється, також має російське громадянство. Російський паспорт він отримав вже у 2019 році в Москві. А у 2020 році отримав цілих два закордонних паспорти громадянина Росії.
Українська правда з’ясувала також, що в січні 2023 року, майже через рік після повномасштабного вторгнення російської армії в Україну, Гедеон проводив службу в російській Казані. У його молитві були слова на підтримку військ РФ та російського нападу на Україну.У грудні 2022 року російський паспорт отримав також колишній митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисєй (Олег Іванов). Після окупації Ізюма Єлисей продовжив молитись за патріарха Кирила та почав працювати на окупаційну владу. Зокрема, приймав у себе в храмі представників окупаційної адміністрації Харківської області.
Після деокупації Ізюма Іванов втік до Бєлгорода, де і отримав російський паспорт.
Наразі у редакції УП є підтверджена інформація про наявність понад 20 російських паспортів у священнослужителів УПЦ МП. Найближчим часом Українська правда опублікує ці дані на своєму сайті.
Зараз редакція наводить лише деякі з прізвищ священників УПЦ МП, які мають російське громадянство:
– митрополит Тульчинський і Брацлавський Іонофан (Анатолій Єлецьких);
– вікарій Тульчинської єпархії, єпископ Ладижинський Сергій (Сергій Аніцой);
– вікарій Київської єпархії архієпископ Пантелеймон (Віктор Бащук);
– керуючий Чернівецько-Буковинською єпархією митрополит Мелетій (Валентин Єгоренко);
– керуючий Хустською єпархією митрополит Марк (Микола Петровцій);
– керуючий Дніпропетровською єпархією митрополит Іриней (Іван Середній).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 13
![](/public/images/user_no_foto.png?1721145254)
дідо
Показати IP
8 Квітня 2023 13:16
мати кацапський паспорт- це є канонічно...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721145254)
Ігор луцький до дідо
Показати IP
8 Квітня 2023 14:27
Вони є громадянами самої духовно скрєпанутої країни і цим пишаються.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721145254)
Радувець Ларіса
Показати IP
8 Квітня 2023 13:31
То що в Луцьку вирішили чи вже їм занесли і все по старому буде???
![](/public/images/user_no_foto.png?1721145254)
Фінагент
Показати IP
8 Квітня 2023 17:53
І не кацапи, а хохли,дивлюсь, паспорти кацапські виклянчили, А володимирського козла, який до задрипаного павла їздив і репетував у Лавріі, а луцьких, он скільки їх! завтра побачимо, а зимненський монастир з сучкою волинською на чолі, а любомльський, на самому Світязі монастир- все це оплот сучої московії! Землю.забрати і то негайно!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721145254)
Ревізор
Показати IP
8 Квітня 2023 19:44
Забрати і ніколи не надавати. Користувачів ворожими паспортами позбавити українського громадянства та депортувати за громадянством
![](/public/images/user_no_foto.png?1721145254)
Луч
Показати IP
8 Квітня 2023 19:48
Які добрі в нас парафіяни, мир вам. Ггггг так вони московські колаборанти , але так цікаво це читати)))
![](/public/images/user_no_foto.png?1721145254)
Волинські новини
Показати IP
8 Квітня 2023 20:41
Не поширюйте фейки.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721145254)
Ск
Показати IP
8 Квітня 2023 22:33
О як комоняки завоняли тільки на даний час замаскувались піж жовтоблакитним
![](/public/images/user_no_foto.png?1721145254)
Волинським новинам
Показати IP
9 Квітня 2023 07:50
Вчора Онуфррій визнав наявність в нього російського паспорта, розказав з цього приводу довгу та щемливу історію та сказав, що позбувся таки цього клятого паспорта. Правда, не пам'ятає коли, де і за яких обставин. Чи то Бог йому допоміг, чи диявол підказав?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721145254)
Усім
Показати IP
9 Квітня 2023 16:01
Усю верхівку УПЦ-МП потрібно позбавити доступу до людей, яким вони все своє церковне життя брехали. Можливо їх колись засудять за державну зраду, а хто їх засудить за плюндрування Християнства? Віри в справедливість? Справедливість?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721145254)
Підпільник Кіндрат
Показати IP
9 Квітня 2023 18:38
Фото паспортів в студію !!))
Або не пишіть х.......ю !
![](/public/images/user_no_foto.png?1721145254)
до тупих до Підпільник Кіндрат
Показати IP
10 Квітня 2023 07:00
А самому зізнанню о. Онуфрія не віриш, раба божа? о то раба, не потякай, вас до раю не пускають!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721145254)
Кіндрату
Показати IP
10 Квітня 2023 08:49
Усі фото в Український Правді. Можеш подивитись
На Волині попрощалися з військовим Максимом Красним
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48
Луцька громада відправила військовим 80 дронів
Сьогодні 18:09
Сьогодні 18:09
Обійшов периметр та позначив розташовану техніку: як держзрадник Ілля Сметанін здав ФСБ Луцький аеродром для обстрілу
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
У Німеччині в ДТП загинув 19-річний українець
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
У Луцьку на Кравчука авто збило 11-річного велосипедиста
Сьогодні 17:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:02
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.