Волинські танкісти завершили військові навчання у Німеччині
![](/resize/450x300/r/files/news/2018/05-14/244692/ed4975d4d551471e9bf33d781c3be2cd2647d1b6.jpg)
На військовому полігоні багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності 7-ї армії США (Хохенфельс, ФРН) завершилися багатонаціональні військові навчання Combined Resolve X.
Український зведений підрозділ, до якого входять рота десантників з 79 окремої десантно-штурмової бригади та танковий взвод від 14 окремої механізованої бригади, під час активної фази здійснював багатокілометрові марші, атакував сили противника з ходу, організовував засідки для ворожих конвоїв, вів танкові бої, обороняв стратегічні висоти та населені пункти, а також провів рейд у тил противника, повідомляє Ukrainian Military Pages.
Керівництво навчань дало високу оцінку військовослужбовцям ЗС України, а сили OPFOR були раді, що наші хлопці грають саме на їхньому боці.
"Ми були дуже вражені обома українськими підрозділами — танковим взводом та ротою 79-ї бригади. Вони були неймовірні. Ми побачили іншу тактику та підходи, відмінні від того, як воює армія США. Ми побачили чимало позитивного в їхніх діях. Це була чудова робота. Я думаю, що вони не знають як сказати ні, або як не виконати завдання. Яку б місію ми їм не давали б — вони виконували. Вони були фантастичні. Чудові партнери на цих навчаннях", — розповів командир батальйону OPFOR підполковник Міхаель Кондон.
В останній день активної фази наші танкісти відіграли сценарій утримування висоти спільно з механізованою ротою Blackfoot ЗС США. Протистояв силам OPFOR зведений батальйон американців та поляків на танках Abrams, бронемашинах Rosomak та Bradley.
"Перший бій був у шостій ранку. Ми з засідки підбили чотири Rosomak та три Bradley і відступили. Далі розпочався бій з основними силами де ми підбили до 10 Abrams і... я не знаю скільки Rosomak та Bradley", — повідомив командир зведеного танкового підрозділу капітан Роман Багаєв.
Відзначив професійні та злагоджені дії танкістів 14 ОМБр і начальник штабу батальйону OPFOR майор Едвард Кларк: "Наприкінці навчань українські танкісти вразили всіх своєю здатністю швидко вийти із укриття, зробити декілька влучних пострілів і знову відійти назад", — підкреслив майор.
Головна мета Combained Resolve — це розвиток співпраці та взаємосумісності між членами Альянсу та партнерами. Військовослужбовці різних країн мають змогу не просто обмінятися досвідом в ході спільних тренувань, а й розвинути справжнє армійське братерство.
Зараз наші танкісти вже переїхали на полігон неподалік міста Графенвір, де на початку червня відбудуться танкові змагання «Сильна Європа-2018».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Український зведений підрозділ, до якого входять рота десантників з 79 окремої десантно-штурмової бригади та танковий взвод від 14 окремої механізованої бригади, під час активної фази здійснював багатокілометрові марші, атакував сили противника з ходу, організовував засідки для ворожих конвоїв, вів танкові бої, обороняв стратегічні висоти та населені пункти, а також провів рейд у тил противника, повідомляє Ukrainian Military Pages.
Керівництво навчань дало високу оцінку військовослужбовцям ЗС України, а сили OPFOR були раді, що наші хлопці грають саме на їхньому боці.
"Ми були дуже вражені обома українськими підрозділами — танковим взводом та ротою 79-ї бригади. Вони були неймовірні. Ми побачили іншу тактику та підходи, відмінні від того, як воює армія США. Ми побачили чимало позитивного в їхніх діях. Це була чудова робота. Я думаю, що вони не знають як сказати ні, або як не виконати завдання. Яку б місію ми їм не давали б — вони виконували. Вони були фантастичні. Чудові партнери на цих навчаннях", — розповів командир батальйону OPFOR підполковник Міхаель Кондон.
В останній день активної фази наші танкісти відіграли сценарій утримування висоти спільно з механізованою ротою Blackfoot ЗС США. Протистояв силам OPFOR зведений батальйон американців та поляків на танках Abrams, бронемашинах Rosomak та Bradley.
"Перший бій був у шостій ранку. Ми з засідки підбили чотири Rosomak та три Bradley і відступили. Далі розпочався бій з основними силами де ми підбили до 10 Abrams і... я не знаю скільки Rosomak та Bradley", — повідомив командир зведеного танкового підрозділу капітан Роман Багаєв.
Відзначив професійні та злагоджені дії танкістів 14 ОМБр і начальник штабу батальйону OPFOR майор Едвард Кларк: "Наприкінці навчань українські танкісти вразили всіх своєю здатністю швидко вийти із укриття, зробити декілька влучних пострілів і знову відійти назад", — підкреслив майор.
Головна мета Combained Resolve — це розвиток співпраці та взаємосумісності між членами Альянсу та партнерами. Військовослужбовці різних країн мають змогу не просто обмінятися досвідом в ході спільних тренувань, а й розвинути справжнє армійське братерство.
Зараз наші танкісти вже переїхали на полігон неподалік міста Графенвір, де на початку червня відбудуться танкові змагання «Сильна Європа-2018».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1723073140)
123
Показати IP
15 Травня 2018 08:34
Молодці наші хлопці! Ми у вас не сумнівались! Так тримати!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723073140)
Так
Показати IP
15 Травня 2018 08:48
Немає волинських танкістів, бо немає волинської держави та волинських збройних сил. Є українські танкісти, або принаймні танкісти з Волині. В наш час варто стежити за мовою і не прищеплювати читачам образи та поняття, які при нагоді можна перевести у передсепаратистку риторику, а для когось - переконання
![](/public/images/user_no_foto.png?1723073140)
Анонім до Так
Показати IP
15 Травня 2018 16:02
Як там немає Волинської держави??! Ти що зглузду зїхав чи що? А як же Галицько-Волинське княжество? Ми були державної, і доречі дуже навіть успішною!
Чому одних людей комарі кусають постійно, а інших – ні?
Сьогодні 00:11
Сьогодні 00:11
8 серпня: свята, події, факти. День військ зв’язку в Україні та Міжнародний день кота![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Рекордна хвиля тепла в Антарктиді: температура піднялася на 30 градусів вище за норму
7 Серпня 2024 23:36
7 Серпня 2024 23:36
У луцькому дитсадку замінять старі вікна![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 23:27
![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 23:27
Громади Волині залучили майже 5 мільярдів гривень податків
7 Серпня 2024 23:09
7 Серпня 2024 23:09
У Луцьку судять уродженця Азербайджану за крадіжки в «Єві» та «Аврорі»
7 Серпня 2024 22:51
![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 22:51
Померла зірка фільму «Чорна пантера»
7 Серпня 2024 22:32
7 Серпня 2024 22:32
Арештовану деревину волинського лісництва продають за 20 мільйонів
7 Серпня 2024 22:14
![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 22:14
Волинянка Марія Повх кваліфікувалася у півфінал третьої поспіль Олімпіади з веслування на байдарці
7 Серпня 2024 21:55
7 Серпня 2024 21:55
«Лабораторний експеримент»: в ОП вперше прокоментували події в Курській області
7 Серпня 2024 21:36
7 Серпня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.