USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.10 41.45
  • PLN 10.40 10.55

В Луцькраді підтвердили, що на міст через Стир підрядник дав 10 років гарантії

27 Грудня 2018 12:28
Радник Луцького міського голови Ігор Поліщук на своїй сторінці у Фейсбуці опублікував документи, які підтверджують 10 років гарантії на капітальний ремонт мосту на Ковельській.

Так, згідно з додатковою угодою до договору, укладеного 25 липня 2018 року, підрядник гарантує якість закінчених робіт і змонтованих конструкцій терміном на 10 років.

Зі слів Поліщука, це перший випадок в Луцьку, коли на такі роботи дається така гарантія, що означає те, що як мінімум 10 років місто більше не буде витрачати кошти на ремонт цього об‘єкту. Окрім того, повідомив посадовець, гарантія 10 років дається і на роботи по капремонту перехрестя вул. Дубнівської - Карпенка-Карого.

Зауважимо, роботи виконало Товариство з обмеженою відповідальністю "ПБС", яке зазвичай на подібні роботи дає гарантію 10 років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Віктор Показати IP 27 Грудня 2018 12:47
На мості вже полізли дрібні тріщини по асфальті, які до весни стануть відчутними ямами... Що ж... побачимо
здравомислячий до Віктор Показати IP 28 Грудня 2018 01:26
Потрібно було взяти підрядника який робив дорогу на вулиці Набережній(від мосту до кільця)оце справді якісно зробили дорогу!Вже більше 10 років лежить і жодної ямки нема.Якщо захочуть то можуть зробити!Але іншим підрядникам просто напросто не вигідно робити якісно дороги з великою гарантією по 10 років!Тому що якщо якісно зроблять то тоді в них не буде роботи протягом наступних років!А так зробили і через рік знову є робота, знову треба латати ями і відповідно потрібно міській владі кожен рік виділяти кошти з бєджету на ці дороги.І так кожного року.Виходить замкнуте коло.Висновок:робити вміють якщо захочуть,але це для них не вигідно!
Шуберт до Віктор Показати IP 28 Грудня 2018 01:40
Дай Бог щоб ця фірма і цей підрядник проіснували ще 10 років! А то через рік-два оголосять про банкротство фірми і все-"пішитє пісьма мєлкім почерком".І тоді міська влада не зможе до них поставити жодних претензій.А чому?А тому що вони самоліквідувалися!І не забувайте в якій країні ми живемо!
Він Показати IP 27 Грудня 2018 13:17
Десять років гарантії- це пряма вимога цивільного кодексу на виконані роботи у будівництві
Петро Показати IP 27 Грудня 2018 13:19
Судячи з того, як цей ремонт робили 3 дядьки з балоном газу, то виникають великі сумніви... Час покаже.
Сем Показати IP 27 Грудня 2018 13:21
Там вже крупна яма намалювалась.
Лучанин Показати IP 27 Грудня 2018 13:28
Головне щоб підрядник проіснував 10 років, а не через пів року ліквідувався
Вася Показати IP 27 Грудня 2018 13:49
товариство черз рік збанкрутуе і 10 років гарантії в ///опу!!!
Водій Показати IP 27 Грудня 2018 15:06
Мало того що кілька місяців блокували Ковельську, якість роботи вже видно. Невже не було в Луцьку кому зробити, треба було з гір підрядника тягнути. Можна порівняти хоча б тією ж НАБЕРЕЖНОЮ, яка вже 10 років у відмінному стані.
лучанка до Водій Показати IP 27 Грудня 2018 15:51
а де люди ходять - не зробили. чи це не місТ ? чекали дощу,а потім снігу.
Патріот до лучанка Показати IP 28 Грудня 2018 01:31
Міська влада заключила договір з даним підрядником на виконання робіт лише на дорогу по якій їздить транспорт,а тротуар для пішоходів на мості це вже з іншої опери.Цей підрядник тротуарами на мості не займається,а лише проїзджею дорогою.