В Іваничівському районі замело 14 легковиків і 6 вантажівок
![](/files/news/2017/02-07/210719/dsasasas.jpg)
Рятувальники надали допомогу водіям 20 автівок, які потрапили у снігові замети на автошляхах Іваничівського району. Чотирнадцять легковиків, в яких були пасажири з дітьми, та 6 вантажівок, потрапили у снігову пастку.
Про це повідомили у прес-службі волинських рятувальників.
7 лютого з 11:00 до 17:00 на пункт зв’язку 18-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Іваничі надійшло декілька звернень від громадян, які потрапили у снігові замети на автошляхах району різних напрямків.
За викликами виїжджали працівники ДСНС на пожежному автомобілі АЦ-lf 16 на шасі «Мерседес», а також працівники СВК «Перемога» на сільськогосподарській техніці.
Загалом відбуксировано із заметів та кюветів 20 автомобілів: 14 легкових, де знаходилися пасажири з дітьм, та 6 вантажних (з хлібом, молоковози, багатотонні вантажівки).
Для розчищення шляхів району працює спецтехніка Іваничівської філії «Волиньоблавтодор».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у прес-службі волинських рятувальників.
7 лютого з 11:00 до 17:00 на пункт зв’язку 18-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Іваничі надійшло декілька звернень від громадян, які потрапили у снігові замети на автошляхах району різних напрямків.
За викликами виїжджали працівники ДСНС на пожежному автомобілі АЦ-lf 16 на шасі «Мерседес», а також працівники СВК «Перемога» на сільськогосподарській техніці.
Загалом відбуксировано із заметів та кюветів 20 автомобілів: 14 легкових, де знаходилися пасажири з дітьм, та 6 вантажних (з хлібом, молоковози, багатотонні вантажівки).
Для розчищення шляхів району працює спецтехніка Іваничівської філії «Волиньоблавтодор».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1723119517)
Водій
Показати IP
7 Лютого 2017 22:57
Ця с&к@ зима знову підкралася непомітно, а автодор уже готується до літа. Недарма ж кажуть готуй воза влітку.
У Луцьку зіткнулися мотоцикл та автівка, постраждав чоловік
Сьогодні 14:49
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:49
Нова очільниця ПФ на Волині та голова облради обговорили пенсійне забезпечення військових та соцзахист вразливих категорій
Сьогодні 13:59
Сьогодні 13:59
Чотирьох волинян підозрюють у торгівлі наркотиками
Сьогодні 13:42
Сьогодні 13:42
Туреччина планує створити систему ППО «Сталевий купол»
Сьогодні 13:25
Сьогодні 13:25
У Британії тисячі людей вийшли на протести проти расизму
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.