В Івано-Франківську Нацкорпус побився з тітушками Порошенка
![](/resize/450x300/r/files/news/2019/03-19/265031/28_main.jpg)
В Івано-Франківську, де сьогодні, 19 березня, виступає на мітингу президент Петро Порошенко, силовики й тітушки президента відтіснили представників Нацкорпусу.
Про це свідчить пряма трансляція, яку веде Нацкорпус з місця мітингу.
Представники Нацкорпусу традиційно прийшли запитати, коли Порошенко покарає винних, які розікрали оборонний бюджет в рамках всеукраїнської кампанії «Свинарчуків за ґрати!».
Представників Нацкорпусу й полку Азов Нацгардія взяла в «коробочку» і не пустила до сцени через конфлікт з тітушками Порошенка й СБУ. Перед цим тітушки Порошенка намагалися побитися з представниками Нацкорпусу і тоді втрутилась Нацгвардія.
Потім представники Нацкорпусу вишикувалися в колону по шість чоловік і зібрались йти до Порошенка.У Нацкорпусі заявили, що їхня акція мирна. «Ми сюди прийшли з відкритими обличчями, щоб запитати, де ті обрубані руки, обіцяні президентом? Нас цікавить одне єдине питання – справедливість, коли вона буде встановлена?», – цитує активістів видання «Фіртка».
Керівник Нацкорпусу в Івано-Франківську Сергій Сивачук наголосив, що вони прийшли з вимогами взяти під варту причетних до розкрадань оборонки та позбавити їх волі, щотижневий звіт Генпрокурора щодо розслідування розкрадань.
«Коли ці Свинарчуки сядуть за ґрати? Коли президент виконає свою обіцянку?», – додали у Нацкорпусі.
«Ми задекларували виключно мирну акцію. Тут зібралися крім Національного корпусу, Національних дружин пересічні мешканці, які також мають право запитати, хто розкрадав оборонний бюджет», – додав Сергій Сивачук.Як повідомлялося раніше, під час виступу Петра Порошенка у Черкасах активістів не пускали до сцени. Між правоохоронцями та демонстрантами виникли сутички. Націоналісти вигукували гасла: «Стій на сцені і відповідай на наші запитання!», «Президент від нас не втече». Але після приходу націоналістів Порошенко пішов з мітингу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це свідчить пряма трансляція, яку веде Нацкорпус з місця мітингу.
Представники Нацкорпусу традиційно прийшли запитати, коли Порошенко покарає винних, які розікрали оборонний бюджет в рамках всеукраїнської кампанії «Свинарчуків за ґрати!».
Представників Нацкорпусу й полку Азов Нацгардія взяла в «коробочку» і не пустила до сцени через конфлікт з тітушками Порошенка й СБУ. Перед цим тітушки Порошенка намагалися побитися з представниками Нацкорпусу і тоді втрутилась Нацгвардія.
Потім представники Нацкорпусу вишикувалися в колону по шість чоловік і зібрались йти до Порошенка.У Нацкорпусі заявили, що їхня акція мирна. «Ми сюди прийшли з відкритими обличчями, щоб запитати, де ті обрубані руки, обіцяні президентом? Нас цікавить одне єдине питання – справедливість, коли вона буде встановлена?», – цитує активістів видання «Фіртка».
Керівник Нацкорпусу в Івано-Франківську Сергій Сивачук наголосив, що вони прийшли з вимогами взяти під варту причетних до розкрадань оборонки та позбавити їх волі, щотижневий звіт Генпрокурора щодо розслідування розкрадань.
«Коли ці Свинарчуки сядуть за ґрати? Коли президент виконає свою обіцянку?», – додали у Нацкорпусі.
«Ми задекларували виключно мирну акцію. Тут зібралися крім Національного корпусу, Національних дружин пересічні мешканці, які також мають право запитати, хто розкрадав оборонний бюджет», – додав Сергій Сивачук.Як повідомлялося раніше, під час виступу Петра Порошенка у Черкасах активістів не пускали до сцени. Між правоохоронцями та демонстрантами виникли сутички. Націоналісти вигукували гасла: «Стій на сцені і відповідай на наші запитання!», «Президент від нас не втече». Але після приходу націоналістів Порошенко пішов з мітингу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722579973)
Луч
Показати IP
20 Березня 2019 07:42
Люди одумайтесь не голосуйте за пороха!
Сирський вручив нагороду командиру волинської 100-ї механізованої бригади, яка воює на сході
Сьогодні 08:57
Сьогодні 08:57
На 58-му році життя помер волинський футбольний тренер
Сьогодні 08:24
Сьогодні 08:24
У шести громадах Волині відтепер є консультанти Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?»
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.