В автокатастрофі на Волині загинула новообранна депутатка районної ради
![](/resize/450x337/r/files/news/2020/11-23/304602/a14.jpg)
В автокатастрофі, що трапилася 21 листопада на трасі поблизу села Замшани Ратнівського району, загинула новообрана депутатка Ковельської районної ради Краглик Валентина Тарасівна.
Про це повідомив депутат Ратнівської районної ради Олександр Ковч, пише Волинь-нова.
За словами чоловіка жертвами ДТП стали Краглик Валентина Тарасівна та Наход Анатолій – жителі смт Ратне. Ще один чоловік госпіталізований з важкими травмами.
«З глибоким сумом зустріла Ратнівщина звістку про те, що на 71-му році життя завершила свій славний земний шлях депутат п’ятого, шостого, сьомого скликань Ратнівської районної ради, новообраний депутат Ковельської районної ради Краглик Валентина Тарасівна.
Все її життя і трудова біографія були пов’язані з Ратнівщиною та людьми Ратнівщини.
Працюючи на різних посадах, Валентина Тарасівна вирізнялась надзвичайною відповідальністю, порядністю, принциповістю та вимогливістю до себе та оточуючих і, водночас, – людяністю та небайдужістю до проблем і щоденних справ земляків.
Глибоко сумуємо та розділяємо всім серцем біль і смуток втрати. Світла пам’ять про неї залишиться у серцях ратнівчан», – йдеться у повідомленні на сайті Ратнівської районної ради.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив депутат Ратнівської районної ради Олександр Ковч, пише Волинь-нова.
За словами чоловіка жертвами ДТП стали Краглик Валентина Тарасівна та Наход Анатолій – жителі смт Ратне. Ще один чоловік госпіталізований з важкими травмами.
«З глибоким сумом зустріла Ратнівщина звістку про те, що на 71-му році життя завершила свій славний земний шлях депутат п’ятого, шостого, сьомого скликань Ратнівської районної ради, новообраний депутат Ковельської районної ради Краглик Валентина Тарасівна.
Все її життя і трудова біографія були пов’язані з Ратнівщиною та людьми Ратнівщини.
Працюючи на різних посадах, Валентина Тарасівна вирізнялась надзвичайною відповідальністю, порядністю, принциповістю та вимогливістю до себе та оточуючих і, водночас, – людяністю та небайдужістю до проблем і щоденних справ земляків.
Глибоко сумуємо та розділяємо всім серцем біль і смуток втрати. Світла пам’ять про неї залишиться у серцях ратнівчан», – йдеться у повідомленні на сайті Ратнівської районної ради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722845934)
Петро
Показати IP
25 Листопада 2020 19:58
Цікаво чи автомобіль на Українській реєстрації?
Євросоюз не визнає перемогу Мадуро на виборах у Венесуелі
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11
Магучіх, Геращенко, Кохан: українці на Олімпіаді вибороли ще одне золото і дві бронзи
Сьогодні 10:38
Сьогодні 10:38
У Луцьку з вікна випав 24-річний хлопець![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:49
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:49
Компанія Маска вживила мозковий чип другому пацієнту
Сьогодні 09:33
Сьогодні 09:33
Близько 1200 окупантів та 69 артсистем: втрати РФ за добу
Сьогодні 08:44
Сьогодні 08:44
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.