USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.10 41.50
  • PLN 10.36 10.50

В аварії поблизу Луцька загинув чоловік. Фото. Оновлено

7 Травня 2020 10:07
На виїзді із села Княгининок трапилась смертельна аварія.

За словами очевидців, вантажний бус зіткнувся із легковиком «Тойота», пише volyn.com.ua.

Як розповіли Інформаційному агентству Волинські Новини у пресслужбі поліції Волині, внаслідок аварії загинув чоловік.

На місці події працює слідчо-оперативна група.

У пресслужбі патрульної поліції повідомили: ДТП з потерпілими на 142км+300м А/Д М19: водій 1989 р.н., керуючи автомобілем TOYOTA КOROLLA, виїхав на зустрічну смугу для руху транспортних засобів і допустив зіткнення з автомобілем Mercedes-Benz Vario, який рухався в зустрічному напрямку. Внаслідок ДТП водій TOYOTA КOROLLA від отриманих травм загинув на місці пригоди.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
1 Показати IP 7 Травня 2020 10:43
спішив напевно, встиг.... :(((
Петя до 1 Показати IP 8 Травня 2020 21:52
60км/ч на машині трекер, а свої здогади лиши собі
Я Показати IP 7 Травня 2020 11:00
Боже, як шкода... Співчуття близьким.
12345 Показати IP 7 Травня 2020 11:26
Korolla? Точно?
Водій до 12345 Показати IP 7 Травня 2020 12:05
Да яка вже різниця, проблема що загинув молодий хлопець і не від коронавірусу. Біда з тими дтп
Микола Показати IP 7 Травня 2020 12:46
Шкода всіх хто гине в дтп..особливо коли людина виконувала всі ПДД.А що то за населений пункт такий з незрозумілою і недолугою назвою.ніколи не чув
до Микола до Микола Показати IP 7 Травня 2020 22:58
То загугли!!! Чи через свою недолугість не можеш це зробити?
Інна до Микола Показати IP 11 Травня 2020 09:56
Колись це село називалось Маяки
Лучанин Показати IP 7 Травня 2020 12:50
Співчуття близьким...Але запитання до поліції та журналістів- чому при ДТП вони ніколи не зазначають чи потерпілі були пристебнуті пасками безпеки??? Насправді,паски рятують життя та здоров'я,і про це треба завжди говорити.
Вася до Лучанин Показати IP 7 Травня 2020 15:46
Пасок був пристебнутий за спиною
Вона до Вася Показати IP 9 Травня 2020 18:16
Люди, якби він був пристібнутий, він був би живий! Бережіть себе, пристібайтеся!
Анонім Показати IP 7 Травня 2020 14:36
Ніколи не спіши
Отакої Показати IP 7 Травня 2020 15:26
Яка швидкість у населеному пункті має бути???Цікаво.
Паша Показати IP 7 Травня 2020 18:28
Хороший хлопець був, Царство йому небесне, рідним і близьким співчуття...