Уже скоро – змагання з дрег-рейсингу у Луцьку
![](/resize/450x276/r/files/news/2019/06-11/270421/FB_IMG_1560078116780.jpg)
Знову у Луцьку 21-22 червня відбудеться наймасштабніша авто-мото-спортивна подія. Цього року відбудеться одразу чотири змагання.
21 червня на глядачів чекають: по-перше, DDL-DRAGRACING DEVELOPMENT LEAGUE – Ліга розвитку дрегрейсингу, змагання для аматорів та будь-кого, хто має бажання взяти участь. Отже, будемо раді бачити луччан не тільки у якості глядачів, а й на треку у якості пілотів.
По-друге, Чемпіонат Спілки Клубів UDRF – Української Дрег-Рейсинг Федерації. Це багатоетапне змагання, яке охоплює всю Україну, для більш професійно підготовлених автомобілів. 22 червня – основний день змагань, коли відбудуться Чемпіонат України з мото дрег-рейсингу та, вже відома луччанам, Професійна Українська дрег-рейсинг серія PRO UDRS, BELSHINA DRAGRACING PRO COMPETITIONS OF UKRAINE.
Завдяки співпраці Вінницької федерації дрегрейсингу та дріфту та президента федерації Андрія Гальчинського з командуваням Повітряних сил України і Луцькою міською радою, Професійна Українська дрег-рейсинг серія PROUDRS, комерційна назва BELSHINA DRAGRACING PRO COMPETITIONS OF UKRAINE, вдруге пройде у Луцьку. В Україні є дрегстери потужністю від 1000 до 4000 кінських сил з розгоном до першої сотні 0,8 секунди та з набором швидкості до 350 кілометрів на годину. І лучани мали змогу бачити ці машини у 2018 році.Луцьк дуже сподобався пілотам не тільки з України, але й чемпіону Німеччини, Польщі Мартіну Блауту, тому він знову планує приїхати на змагання та запросити з собою своїх співкомандників.
Також понад 50 ТОП-пілотів завітають на другий етап у Луцьк.
На PROUDRS спортсмени змагатимуться у п’яти класах автомобілів та трьох класах мотоциклів. Отже, вісім класів та потужна боротьба в кожному класі очікує глядачів.Поруч з неймовірними стартами дрегстерів, прогрівом гуми, запеклою боротьбою глядачів чекає дріфт та стантрайдинг-шоу. Буде виділена спеціальна площадка і кожен глядач за невелику плату зможе відчути, що таке дріфт поруч з пілотом. Організатори змагань побудують на аеродромі VIP-трибуни на 300 посадкових місць, створять парк сервісу для пілотів, побудують 20-метрову сцену, встановлять великий екран 6х4 м. Понад 150 бетонних блоків та 4 кілометри міцного паркану забезпечать безпеку глядачів на змаганні.
Хто не встиг минулого року потрапити на змагання, отримає другий шанс побачити потужні машини та таке дійство 21-22 червня!
А ще до десятої річниці проведення змагань в Україні, VFDD приготувала розіграші цінних призів. Будь-хто зможе отримати шанс виграти один з 10 цінних призів під час відкриття. Основний приз - IPHONE XS MAX! Головне – попередньо купити квиток та стати учасником розіграшу.
Змагання триватимуть 21-22 червня на військовому аеродромі на вулиці Ківерцівській, 85, початок о 12:00.
ПРОДАЖ КВИТКІВ: (063) 730-30-30 Офіційна інфо: dragukraine.com
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
21 червня на глядачів чекають: по-перше, DDL-DRAGRACING DEVELOPMENT LEAGUE – Ліга розвитку дрегрейсингу, змагання для аматорів та будь-кого, хто має бажання взяти участь. Отже, будемо раді бачити луччан не тільки у якості глядачів, а й на треку у якості пілотів.
По-друге, Чемпіонат Спілки Клубів UDRF – Української Дрег-Рейсинг Федерації. Це багатоетапне змагання, яке охоплює всю Україну, для більш професійно підготовлених автомобілів. 22 червня – основний день змагань, коли відбудуться Чемпіонат України з мото дрег-рейсингу та, вже відома луччанам, Професійна Українська дрег-рейсинг серія PRO UDRS, BELSHINA DRAGRACING PRO COMPETITIONS OF UKRAINE.
Завдяки співпраці Вінницької федерації дрегрейсингу та дріфту та президента федерації Андрія Гальчинського з командуваням Повітряних сил України і Луцькою міською радою, Професійна Українська дрег-рейсинг серія PROUDRS, комерційна назва BELSHINA DRAGRACING PRO COMPETITIONS OF UKRAINE, вдруге пройде у Луцьку. В Україні є дрегстери потужністю від 1000 до 4000 кінських сил з розгоном до першої сотні 0,8 секунди та з набором швидкості до 350 кілометрів на годину. І лучани мали змогу бачити ці машини у 2018 році.Луцьк дуже сподобався пілотам не тільки з України, але й чемпіону Німеччини, Польщі Мартіну Блауту, тому він знову планує приїхати на змагання та запросити з собою своїх співкомандників.
Також понад 50 ТОП-пілотів завітають на другий етап у Луцьк.
На PROUDRS спортсмени змагатимуться у п’яти класах автомобілів та трьох класах мотоциклів. Отже, вісім класів та потужна боротьба в кожному класі очікує глядачів.Поруч з неймовірними стартами дрегстерів, прогрівом гуми, запеклою боротьбою глядачів чекає дріфт та стантрайдинг-шоу. Буде виділена спеціальна площадка і кожен глядач за невелику плату зможе відчути, що таке дріфт поруч з пілотом. Організатори змагань побудують на аеродромі VIP-трибуни на 300 посадкових місць, створять парк сервісу для пілотів, побудують 20-метрову сцену, встановлять великий екран 6х4 м. Понад 150 бетонних блоків та 4 кілометри міцного паркану забезпечать безпеку глядачів на змаганні.
Хто не встиг минулого року потрапити на змагання, отримає другий шанс побачити потужні машини та таке дійство 21-22 червня!
А ще до десятої річниці проведення змагань в Україні, VFDD приготувала розіграші цінних призів. Будь-хто зможе отримати шанс виграти один з 10 цінних призів під час відкриття. Основний приз - IPHONE XS MAX! Головне – попередньо купити квиток та стати учасником розіграшу.
Змагання триватимуть 21-22 червня на військовому аеродромі на вулиці Ківерцівській, 85, початок о 12:00.
ПРОДАЖ КВИТКІВ: (063) 730-30-30 Офіційна інфо: dragukraine.com
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721611310)
Остап
Показати IP
11 Червня 2019 22:57
Якi можуть Бути ГОначкi на вiйськовому айродромi???! А якже ВIЙНА?
22 липня: свята, події, факти. Перші у світі перегони та перший політ навколо Землі на гвинтокрилі![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
США розсекретили дані про свій ядерний арсенал
21 Липня 2024 23:31
21 Липня 2024 23:31
Венеція планує подвоїти туристичний податок
21 Липня 2024 23:02
21 Липня 2024 23:02
Помер після бійки: волинянин, який випадково вбив знайомого, відбувся умовним терміном![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
Будівлю волинської лікарні продають з молотка за 1,5 мільйона
21 Липня 2024 22:07
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:07
У Луцькій громаді парафія приєдналася до ПЦУ
21 Липня 2024 21:38
21 Липня 2024 21:38
Джо Байден оголосив про вихід з виборчих перегонів
21 Липня 2024 21:10
21 Липня 2024 21:10
На ремонт школи біля Луцька витратять понад 38 млн![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 20:42
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 20:42
У Львові прощаються з Іриною Фаріон
21 Липня 2024 20:13
21 Липня 2024 20:13
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.