Уряд запустить сайт із тарифами на газ у регіонах
![](/resize/450x277/r/files/news/2020/02-04/285680/1339da3-de6ba8055acddc34e2d350ef8c3c92d252cde42b.jpg)
Кабінет міністрів невдовзі має запустити сайт, де буде відображена структура тарифів на газ у різних містах країни.
Про цезаступниця керівника ОП Юлія Ковалів розповіла в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV.
«До кінця місяця у нас буде окремий веб-сайт, де по кожному місту буде видно, яка структура тарифу, за скільки ця компанія купує газ, яка знижка буде надаватись по кожному місту. І не інакше як ми з вами, кожен з нас, який отримує платіжку, повинен контролювати, а чи ефективно ці гроші витрачаються», – зазначила Ковалів.
Такий сайт є відповіддю на дії влади на місцях, яка іноді не може пояснити жителям власних міст, чому розмір платіжки за комунальні послуги саме такий.
За її словами, близько 90% комунальних підприємств належать місцевій владі, а половина їх керівників є «фактично безпорадними» в управлінні підприємствами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про цезаступниця керівника ОП Юлія Ковалів розповіла в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV.
«До кінця місяця у нас буде окремий веб-сайт, де по кожному місту буде видно, яка структура тарифу, за скільки ця компанія купує газ, яка знижка буде надаватись по кожному місту. І не інакше як ми з вами, кожен з нас, який отримує платіжку, повинен контролювати, а чи ефективно ці гроші витрачаються», – зазначила Ковалів.
Такий сайт є відповіддю на дії влади на місцях, яка іноді не може пояснити жителям власних міст, чому розмір платіжки за комунальні послуги саме такий.
За її словами, близько 90% комунальних підприємств належать місцевій владі, а половина їх керівників є «фактично безпорадними» в управлінні підприємствами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 6
![](/public/images/user_no_foto.png?1721138453)
Анонім
Показати IP
4 Лютого 2020 09:11
Чому на місцевому сайті облгазу "104,юа" в особистому кабінеті зникла рубрика "Зворотній зв"язок"? Не зручно відповідати на питання громадян ? При розрахунку ТАРИФУ НА ДОСТАВКУ ГАЗУ враховується минулорічний "фактичний/плановий" показник спожитого газу. Так от. При розрахунку тарифу, врахували кількість газу "приведеного до стандартних умов", дописавши "лишні" куби. А хіба це правильно ? Редакція задайте це питання газовикам хай роз"яснять.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721138453)
читач
Показати IP
4 Лютого 2020 13:32
Неперсточники,а не влада.Вже заплутали пенсіонерів так,що і самі не знають,як ще вишуканіше видерти додаткові кошти з людей.Ще такої "запутаної" влади не було в Україні.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721138453)
Игорь
Показати IP
4 Лютого 2020 14:10
как они достали со своими нововведениями раньше все было четко и ясно сейчас полная ахинея
![](/public/images/user_no_foto.png?1721138453)
гость
Показати IP
4 Лютого 2020 23:23
https://petition.president.gov petition/85208 Идёт сбор подписей об отмене какой либо абонплаты №22/085208-еп
![](/public/images/user_no_foto.png?1721138453)
гость
Показати IP
5 Лютого 2020 08:50
Почему молчат за аварийную службу газа (104) это будет еще один (третий) ПЛАТЁЖ. В г. Синельниково "Днепропетровскгаз-збут" выставляет 1-й. платеж за газ 2-й. за доставку газа до города 3-й. пытаются ввести за доставку газа в дом вынуждают людей заключать договор на обслуживание труб . Действуют нагло отключают газ под видом утечки газа и не включают пока не будет заключен с ними договор на обслуживание труб который с их слов обойдётся примерно 10000 гр.на 3 года 90-то кв. дому. Это касается и частный сектор будут брать деньги за обслуживание вашей трубы. Я думаю скоро будем платить за подъём газа на верхние этажи .воздух. солнце .
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.