Унаслідок ДТП на Львівщині травмувалися три велосипедистки збірної України
![](/resize/450x337/r/files/news/2024/06-27/385051/5cab89c650e776a74ecb8a604758441d.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода сталася 26 червня близько 12:50 на автодорозі «Східниця–Пісочна» поблизу села Солонське Дрогобицького району.
Про це повідомили в поліції Львівської області.
Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля Peugeot 407, 47-річний львів’янин, здійснив зіткнення з велосипедисткою, 17-річною жителькою Київської області, внаслідок чого спортсменка зіткнулася ще з двома велосипедистками, 17-річними мешканками Миколаївської та Київської областей.
Усі дівчата є членами збірної України з велоспорту та відпрацьовували командне тренування. Унаслідок ДТП вони дістали тілесні ушкодження, їх доправили до медичного закладу.
Читати ще: Виїжджала з другорядної дороги: на Волині велосипедистка в'їхала у молоковоз
За фактом слідчі Дрогобицького районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – обмеження волі до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Правоохоронці встановлюють обставини події.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в поліції Львівської області.
Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля Peugeot 407, 47-річний львів’янин, здійснив зіткнення з велосипедисткою, 17-річною жителькою Київської області, внаслідок чого спортсменка зіткнулася ще з двома велосипедистками, 17-річними мешканками Миколаївської та Київської областей.
Усі дівчата є членами збірної України з велоспорту та відпрацьовували командне тренування. Унаслідок ДТП вони дістали тілесні ушкодження, їх доправили до медичного закладу.
Читати ще: Виїжджала з другорядної дороги: на Волині велосипедистка в'їхала у молоковоз
За фактом слідчі Дрогобицького районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – обмеження волі до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Правоохоронці встановлюють обставини події.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
«Вмотивовані молоді бійці – це наш шлях до перемоги»: розмова з мінометником під час ротації на Волині
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
Марка Фейгіна у Росії заочно засудили до 11 років колонії
16 Липня 2024 23:38
16 Липня 2024 23:38
Зеленський ініціював законопроєкт щодо позбавлення державних нагород за підтримку РФ
16 Липня 2024 23:18
16 Липня 2024 23:18
Негода на Волині повалила дерева на дороги і припарковане авто. Фото
16 Липня 2024 23:00
16 Липня 2024 23:00
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.