USD 41.30 41.60
  • USD 41.30 41.60
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.55 10.75

Українців, які готові чинити опір Росії у разі вторгнення, стає все більше

17 Лютого 2022 15:53
Кількість українців, які готові протистояти Росії у разі вторгнення, зросла з 50,2% до 57,5% за два місяці.

Про це йдеться в опитуванні Київського міжнародного інституту соціології за 5-13 лютого цього року, пише Бабель.

Готовність до спротиву зростає у всіх регіонах, крім сходу України. Загалом 37,3% опитаних планують чинити збройний опір у разі вторгнення Росії до їхнього населеного пункту, а 25% – опиратися шляхом участі в різних акціях протесту, маршах, бойкотах тощо.

12,4% опитаних зазначили, що планують виїхати в інший регіон України, а 7,5% – за кордон. Натомість 17,9% не планують нічого робити у разі вторгнення.

Серед опитаних чоловіків 71,9% зазначили, що будуть чинити опір, з них 60,4% готові брати зброю до рук. Серед жінок – 45,6% будуть чинити опір, 18,1% – зі зброєю в руках.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 17 Лютого 2022 16:29
І старі і малі будуть зустрічати ванюшєк зі зброєю в руках. Дорога в чорнозем для вати.
Всратий актябрьонок до Анонім Показати IP 17 Лютого 2022 21:30
Як активно мінусує вовина ботоферма.
Сусід Показати IP 17 Лютого 2022 16:42
Біля мене військомат - не пройти - не проїхати від бажаючих боронити. Готові на своїх тракторах-машинах-роверах.
Анонім до Сусід Показати IP 17 Лютого 2022 17:25
Дідо пнх.
Дідо до Сусід Показати IP 17 Лютого 2022 18:16
А у випадку війни, на жаль, будуть забирати хлопак з Маневиччини і т.д. Ті що в полях працюють, а ці що в опитуванні будуть в Польщі біженця оформляти.
Вовка до Сусід Показати IP 17 Лютого 2022 19:00
і з каструлями на головах?)))
1+1 Показати IP 17 Лютого 2022 18:15
Да
морпіх Показати IP 17 Лютого 2022 19:01
війна -це, в першу чергу бізнес, писав ще американ генерал Смедлі
ДШВ до морпіх Показати IP 17 Лютого 2022 21:28
І? Що сказати хотіло?
Веніамін Показати IP 17 Лютого 2022 20:16
А куди поділася українська армія, що звичацні громадяни вже повинні чинити опір росіянам?
Анонім до Веніамін Показати IP 17 Лютого 2022 21:26
Все на місці ватан. Буде ЗСУ+НАРІД ЗІ ЗБРОЄЮ, і вас вилупків рязанських прямо в чорнозем.
ГIсть Показати IP 17 Лютого 2022 20:55
Кому потрIбен нарIд,де славлять кошкодавa?Борги-80млдр,щоб вIдновити промисловIсть-300млрд.Не буде вIйни,працюйте ,а не стрибайте.
Анонім до ГIсть Показати IP 17 Лютого 2022 21:26
Ти про нарід де керує педофіл ботоксний?
ГIсть Показати IP 17 Лютого 2022 20:58
Не буде вIйни.Циганський табор з боргами не потрIбен
Анонім до ГIсть Показати IP 17 Лютого 2022 21:28
Не буде ... бункерний карлон відповзає, бо відгріб від серйозних людей.