Український освітній проєкт переміг у міжнародному хакатоні з протидії коронавірусу
![](/resize/450x218/r/files/news/2020/05-05/291662/thumbnail-tw-20200416145844-5179.jpg)
У загальноєвропейському онлайн-хакатоні #EUvsVirus перемогла українська команда розробників, яка представила проєкт дистанційної освіти.
Про це повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації, пише Бабель.
Хакатон був організований Єврокомісією спільно з 30 європейськими організаторами. У ньому взяли участь 22 600 учасників з 39 країн світу (316 команд з України).
Команди подавали інноваційні рішення, спрямовані на протидію коронавірусу для шести різних сфер: здоровʼя та життя, збереження бізнесу, віддалена робота і освіта, соціальна і політична згуртованість, цифрові фінанси, відкритий напрямок для конкретних проблем, визначених учасниками.
У третій сфері і перемогла українська команда. Вона представила проєкт The Village – Where The World Is Your Classroom (Село, де світ твій навчальний клас). Його суть – обʼєднати батьків, однолітків та викладачів в «села» і мати можливість спільно вчитися на принципах спільної економіки.
Проєкт розробили спільно з учасниками із Швейцарії, США та Індії. Він вже отримав €3000. Всього українські команди подали 50 ідей.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації, пише Бабель.
Хакатон був організований Єврокомісією спільно з 30 європейськими організаторами. У ньому взяли участь 22 600 учасників з 39 країн світу (316 команд з України).
Команди подавали інноваційні рішення, спрямовані на протидію коронавірусу для шести різних сфер: здоровʼя та життя, збереження бізнесу, віддалена робота і освіта, соціальна і політична згуртованість, цифрові фінанси, відкритий напрямок для конкретних проблем, визначених учасниками.
У третій сфері і перемогла українська команда. Вона представила проєкт The Village – Where The World Is Your Classroom (Село, де світ твій навчальний клас). Його суть – обʼєднати батьків, однолітків та викладачів в «села» і мати можливість спільно вчитися на принципах спільної економіки.
Проєкт розробили спільно з учасниками із Швейцарії, США та Індії. Він вже отримав €3000. Всього українські команди подали 50 ідей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Власників Telegram-каналів, які працюють в інтересах Росії, вносять до бази «Миротворець»
Сьогодні 16:57
Сьогодні 16:57
Бачили у Луцьку в квітні: розшукують 36-річного чоловіка
Сьогодні 16:24
Сьогодні 16:24
Зеленський зустрівся із волинськими підприємцями
Сьогодні 15:52
Сьогодні 15:52
У Луцьку попрощалися з Героєм Михайлом Кузьмою
Сьогодні 15:19
Сьогодні 15:19
Ковельська громада віддала останню шану Герою Юрію Семенюку
Сьогодні 14:46
Сьогодні 14:46
Знову пішов з дому: на Волині розшукують пенсіонера
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.