USD 41.46 41.80
  • USD 41.46 41.80
  • EUR 41.50 41.70
  • PLN 10.60 10.80

Україна запропонувала прийняти частину біженців з Афганістану

21 Серпня 2021 12:19
Вашингтон подякував іноземним урядам, які погодились прийняти громадян, евакуйованих з Афганістану, зокрема й Україні.

Про це на брифінгу повідомив речник Держдепу США Нед Прайс, передає УНІАН.

Разом з Україною невдовзі транзитною зоною для біженців стануть Данія, Німеччина, Італія, Казахстан, Кувейт, Катар, Таджикистан, Туреччина, ОАЕ, Велика Британія, Узбекистан, Албанія, Канада, Колумбія, Коста-Ріка, Чилі, Косово, Північна Македонія, Мексика, Польща, Руанда тощо.

Йдеться про переселення громадян з «груп ризику» – афганців, які підтримують США.

«Ми глибоко вдячні за надану ними підтримку і пишаємося, що співпрацюємо з ними у рамках нашої спільної підтримки афганського народу. Ми дуже раді, що інші країни також розглядають можливість надання додаткової підтримки. І це те, на що ми й надалі будемо орієнтовані», – підкреслив Прайс.

15 серпня таліби заявили про захоплення всієї території Афганістану, в тому числі і столиці – Кабула.

Міністр внутрішніх справ Афганістану Абдул Сатар Мірзаквал у відеозверненні заявив, що столицю передадуть талібам мирно.

Угруповання Талібан 19 серпня проголосило нову державу на підконтрольній їй території – Ісламський Емірат Афганістан.

Представники Талібану оголосили в країні загальну амністію і заявили, що мають намір підтримувати мирні відносини з усіма країнами. Вони також пообіцяли, що жінкам будуть надані права, але «в рамках ісламу». Проте прихід талібів до влади спровокував паніку і втечу людей з країни. Багато хто пам’ятає жорстоке правління Талібану в дев’яностих, коли в суспільстві діяв вкрай жорсткий режим шаріату.

Україна евакуювала з Афганістану 79 громадян з шести країн – України, Афганістану, Білорусі, Нідерландів, Хорватії та Таджикистану.

Як повідомляли, генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг ініціює розслідування для того, щоб з’ясувати, які дії Альянсу в Афганістані виявилися помилковими і чи могли вони зіграти якусь роль в поверненні до влади «Талібану».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
дідо Показати IP 21 Серпня 2021 12:44
На полісся можна пару сіл заселити. Нехай живуть на Волині.
Дідо до дідо Показати IP 21 Серпня 2021 14:36
І замітьте, то не Порошенко, то зе так вирішив.
Народна прокуратура до дідо Показати IP 21 Серпня 2021 17:09
Ні, розмістити треба у Кончі-Заспі, по сусідству з Президентом, там державні резиденції звільнились. А працевлаштувати слід в наглядову раду в Укроборонпром і в Міністерство інфрастуктури, там вже один біглий афганець - Мустафа Найєм підготував відповідний грунт. Та й зарплати непогані. Мустафа по 700 000 грн на місяць отримував і неймовірно розвинув роботу вказаних відомств
Ще не зовсім свідоми до дідо Показати IP 21 Серпня 2021 17:52
Може у вас вдома пару сімейок? Свинини багато не з'їдять
Минерезинові Показати IP 21 Серпня 2021 12:49
Поповнять обслуговуючий персонал для іспанської вілли президента.
Хвєрташ до Минерезинові Показати IP 21 Серпня 2021 14:37
А на заводах хто має працювати ? Буде рабсила за тарілку рису, про це ще при янеку мріяли. От мрійники від янека і реалізовують його проекти.
Дідо Показати IP 21 Серпня 2021 13:13
Ні мігрантам з мусульманських держав, нам не потрібен террор! Нехай розбираються з своїми проблемами самі! Це їхнє суспільство, в наше вони не інтегруються!
Анонім до Дідо Показати IP 21 Серпня 2021 13:56
А нас і питати ніхто не буде.
Нам Показати IP 21 Серпня 2021 13:21
Потрыбно скрызь пхати свого носа выд Былорусыъ до Афганыстану чи ви вже зі своїми розбрались по Криму чи лугандонії
В. Показати IP 21 Серпня 2021 13:38
Молодцы.
зеля Показати IP 21 Серпня 2021 13:42
кого только не притащишь в Украину лишь бы прогнуться перед Байденом
зеля до зеля Показати IP 21 Серпня 2021 16:15
робить чергову серію 95 кварталу, що б хоть чимось відволікти людей від цін, захмарних тарифів, інфляції...
Жесть Показати IP 21 Серпня 2021 14:21
З своїми проблемами не можемо розібратися, а ще хочемо додати собі проблем. Прийняття біженців, це ще й обовязок десь їх поселити, прокормити, надати кошти для проживання. І це ще не все. А крім того, хто знатиме кого приймаємо, біженців, чи злочинців, чи агентів Талібану. Ми тільки й звикли перед кимось прогинатися, в даному випадку перед Сша, яке провалило свою політику в Афганістані, однак біженців до себе не кличе. Та ніхто не цінить, що ми перельоти з Білорусією заблокували, ніхто не оцінить прийом біженців з Афганістану. Подумають, добре, що є такі як ми, яким плювати на свої державні інтереси
Вам Показати IP 21 Серпня 2021 14:48
Своїх циганів мало?
Фест Показати IP 21 Серпня 2021 15:09
Суки,ви вже своїх біженців і пенсіонерів нагодували,що за чужих взялися!?
Еестонія 7 Показати IP 21 Серпня 2021 15:30
А ми 27?
Правда Показати IP 21 Серпня 2021 15:44
Уряд маразматиків.ще мало своїх баранів.
Фест Показати IP 21 Серпня 2021 16:04
А Ізраїль,чому не приймає?
Нарід Показати IP 21 Серпня 2021 16:29
А ми вже прийняли. І інтегрували. Братів-наєбів. Може хватить цих паразитів?
Методом Бацьки Показати IP 21 Серпня 2021 19:17
Приймати всіх. За гроші. І до Бугу. Ще й кожному продати ящик Білоруських цигарок - як стартовий капітал.
Я Показати IP 22 Серпня 2021 07:52
яка скотина запропонувала, конкретно?? матрасники зас..лись а біженців прийматиме гейропа....хай в сша і пилують їхні шістки