Україна відправила до Італії літак з гуманітарною допомогою
![](/files/news/2020/04-08/289933/987.jpg)
З України до Італії вилетів літак з допомогою італійським медикам у боротьбі з поширенням коронавірусу. З аеропорту «Жуляни» в Рим відправили транспортний літак Нацгвардії.
Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй фейсбук-сторінці. За його словами, на борту був вантаж з 5 тисячами літрів дезінфекційних рідин для потреб італійських медиків, пише 24 канал.
Він наголосив, що Україна робить «цей жест дружби і вдячності», оскільки італійські лікарі щодня борються за життя українців, які перебувають в діаспорі.
Геращенко додав, що постачання гуманітарної допомоги організовано за спеціальним Указом президента Володимира Зеленського.
Він також запевнив, що в цілому на сьогодні спиртова галузь України «повністю покриває потреби України в дезінфікуючих рідинах на основі етилового спирту і може закрити будь-які потреби Європи».
У Римі вантаж зустрічатиме глава МЗС Італії Луїджі Ді Майо. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров.
«Це другий раунд допомоги Італії. Вміст спирту – 70%. Засіб відповідає вимогам Всесвітньої організації охорони здоров’я. Ми не виділяли жодних додаткових коштів на закупівлю засобу. Наші підрозділи забезпечені засобами дезінфекції», – сказав Гончаров.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй фейсбук-сторінці. За його словами, на борту був вантаж з 5 тисячами літрів дезінфекційних рідин для потреб італійських медиків, пише 24 канал.
Він наголосив, що Україна робить «цей жест дружби і вдячності», оскільки італійські лікарі щодня борються за життя українців, які перебувають в діаспорі.
Геращенко додав, що постачання гуманітарної допомоги організовано за спеціальним Указом президента Володимира Зеленського.
Він також запевнив, що в цілому на сьогодні спиртова галузь України «повністю покриває потреби України в дезінфікуючих рідинах на основі етилового спирту і може закрити будь-які потреби Європи».
У Римі вантаж зустрічатиме глава МЗС Італії Луїджі Ді Майо. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров.
«Це другий раунд допомоги Італії. Вміст спирту – 70%. Засіб відповідає вимогам Всесвітньої організації охорони здоров’я. Ми не виділяли жодних додаткових коштів на закупівлю засобу. Наші підрозділи забезпечені засобами дезінфекції», – сказав Гончаров.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 6
![](/public/images/user_no_foto.png?1722364248)
Лучанка
Показати IP
8 Квітня 2020 13:49
Звичайно! Ми ж можемо собі це дозволити
![](/public/images/user_no_foto.png?1722364248)
лучанка до Лучанка
Показати IP
8 Квітня 2020 20:27
Ми можемо собі дозволити залишатись людьми.Люди повинні допомагати одне одному. У нас же ж не така ситуація, як в Італії. Чому немає антисептиків в наших аптеках по доступних цінах, то інша справа. Думаю, що проблема не у відсутності етилового спирту, а в жадібності постачальників.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722364248)
123
Показати IP
8 Квітня 2020 15:21
Якась дивна гум допомога. В своїх людей забрати і віддати італійцям. Це особливий цинізм
![](/public/images/user_no_foto.png?1722364248)
Просто
Показати IP
8 Квітня 2020 16:48
Понти - велика справа.....
![](/public/images/user_no_foto.png?1722364248)
Патріот
Показати IP
8 Квітня 2020 17:25
Це "чудова" новина! В часи голодомору з України зерно теж вивозили і говорили що все добре! Нашим медикам нафіга не вистачає ....
![](/public/images/user_no_foto.png?1722364248)
я
Показати IP
9 Квітня 2020 09:21
як такі багаті то своїм людям дешевше зробіть а не в два рази підскочили антисептики і маски в п.ять разів. та і нема їх в кожній аптеці треба ціле місто оббігати щоб знайти.
. Добрі такі. та роздайте своїм людям. безкоштовно. а Італія в євросоюзі. їм є кому допомагати . там багаті країни усі. . а нам це ще питання.
Просто нема слів..
У волинський музей передали кишеньковий календар 1942 року
Сьогодні 21:26
Сьогодні 21:26
На Харківщині загинув Захисник з Любомля Юрій Макарук
Сьогодні 21:07
Сьогодні 21:07
Рідним загиблого та зниклого безвісти захисників з Торчинської громади вручили їхні ордени
Сьогодні 20:29
Сьогодні 20:29
Новий пункт пропуску, оновлення наявних, розширення системи єЧерга: Шмигаль розповів про модернізацію прикордоння
Сьогодні 20:11
Сьогодні 20:11
Трамп запускає масштабну рекламну кампанію, щоб зупинити сплеск популярності Камали Гарріс
Сьогодні 19:53
Сьогодні 19:53
Спіймали на хабарі: волинські чиновники переконують, що їх спровокував колишній правоохоронець
Сьогодні 19:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:17
Волинь зустріла восьмий евакуаційний потяг з Донеччини
Сьогодні 18:59
Сьогодні 18:59
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.