Указку поміняв на зброю: волинський педагог наближає Перемогу в лавах Князівської бригади
![](/resize/450x225/r/files/news/2022/10-03/347847/310394289_469380868554254_4076701496095431643_n.jpg)
Ми хочемо сіяти хліб і навчати дітей. Та аби хліб мав шанс дозріти, а діти вчилися під мирним небом, без страху за своє життя і без виття сирен, ми мусимо звільнити українські землі, здобути Перемогу.
Розуміння цього прийшло до Сергія, викладача спеціальних дисциплін (експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва) Володимирського агротехнічного коледжу 24 лютого, з прильотом перших російських ракет, що вдарили по містах і селах України, йдеться на сторінці 14-ї ОМБР у Facebook.
З 4 березня Сергій – військовослужбовець Князівської бригади. До своїх двох вищих освіт, педагогічної й технічної, та до 13-річного викладацького стажу воїн додав посаду командира відділення регламенту та ремонту бойової техніки ремонтно-відновлювального батальйону нашої бригади.
«Двигуни, ходова, гайки, інструменти – з чим мав справу під час викладання, з цим працюю і сьогодні. Роблю те, що вмію і люблю, – зізнається Сергій. – Звичайно, в ремонті військової техніки є певні особливості. Тому охоче вчуся і перебираю досвід у тих, хто ремонтує бойові машини багато років».
Читати ще: «Війні ще далеко до закінчення». Як батальйон «Луцьк» вчив цивільних вправлятися зі зброєю та керувати дронами. Репортаж
Віднедавна у Сергія та його побратимів значно побільшало роботи – відновлюють та ремонтуються трофейну техніку, яку бригада відбила під час успішного контрнаступу на Харківщині, і ту, яку росіяни покинули, тікаючи.
«Всю трофейну техніку передусім перевіряють сапери – чи не замінована. А вже після цього справа за нами. Обстежуємо, перевіряємо стан, визначаємо ушкодження і беремося до роботи. Ті машини, які підлягають ремонту, невдовзі стають у стрій і працюють на наші підрозділи, знищують нашого ворога – своїх колишніх господарів. Окремі ж машини, які відновленню вже не підлягають, стають «донорами» запчастин. Загалом же можу сказати, що ставлення до техніки у ворога невміле і недбале. Я їм і поламаного воза не довірив би», – сміється співрозмовник.«Намагаємося працювати не тільки якісно, а й максимально швидко, – додає. – Якщо треба зробити машину терміново, значить, будемо працювати всю ніч. Найкраща мотивація для цього – розуміння, що ця машина може врятувати життя нашим бійцям, змінити хід війни й допомогти здобути Перемогу».
За майже сім місяців війни, каже Сергій, по-справжньому зріднився з армійським колективом. І ще краще пізнав свою справу: те, чого не знав, довідався і закріпив знання.«А головне те, що кожен із нас знає, для чого він тут, і яке значення має наша робота для досягнення нашої спільної мети», – каже воїн.
Процес відновлення техніки в рембаті триває зранку до темної ночі. Попри це, Сергій знаходить час спілкуватися зі своїми студентами, і завжди в розмові з кожним із них наголошує: Україна переможе.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Розуміння цього прийшло до Сергія, викладача спеціальних дисциплін (експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва) Володимирського агротехнічного коледжу 24 лютого, з прильотом перших російських ракет, що вдарили по містах і селах України, йдеться на сторінці 14-ї ОМБР у Facebook.
З 4 березня Сергій – військовослужбовець Князівської бригади. До своїх двох вищих освіт, педагогічної й технічної, та до 13-річного викладацького стажу воїн додав посаду командира відділення регламенту та ремонту бойової техніки ремонтно-відновлювального батальйону нашої бригади.
«Двигуни, ходова, гайки, інструменти – з чим мав справу під час викладання, з цим працюю і сьогодні. Роблю те, що вмію і люблю, – зізнається Сергій. – Звичайно, в ремонті військової техніки є певні особливості. Тому охоче вчуся і перебираю досвід у тих, хто ремонтує бойові машини багато років».
Читати ще: «Війні ще далеко до закінчення». Як батальйон «Луцьк» вчив цивільних вправлятися зі зброєю та керувати дронами. Репортаж
Віднедавна у Сергія та його побратимів значно побільшало роботи – відновлюють та ремонтуються трофейну техніку, яку бригада відбила під час успішного контрнаступу на Харківщині, і ту, яку росіяни покинули, тікаючи.
«Всю трофейну техніку передусім перевіряють сапери – чи не замінована. А вже після цього справа за нами. Обстежуємо, перевіряємо стан, визначаємо ушкодження і беремося до роботи. Ті машини, які підлягають ремонту, невдовзі стають у стрій і працюють на наші підрозділи, знищують нашого ворога – своїх колишніх господарів. Окремі ж машини, які відновленню вже не підлягають, стають «донорами» запчастин. Загалом же можу сказати, що ставлення до техніки у ворога невміле і недбале. Я їм і поламаного воза не довірив би», – сміється співрозмовник.«Намагаємося працювати не тільки якісно, а й максимально швидко, – додає. – Якщо треба зробити машину терміново, значить, будемо працювати всю ніч. Найкраща мотивація для цього – розуміння, що ця машина може врятувати життя нашим бійцям, змінити хід війни й допомогти здобути Перемогу».
За майже сім місяців війни, каже Сергій, по-справжньому зріднився з армійським колективом. І ще краще пізнав свою справу: те, чого не знав, довідався і закріпив знання.«А головне те, що кожен із нас знає, для чого він тут, і яке значення має наша робота для досягнення нашої спільної мети», – каже воїн.
Процес відновлення техніки в рембаті триває зранку до темної ночі. Попри це, Сергій знаходить час спілкуватися зі своїми студентами, і завжди в розмові з кожним із них наголошує: Україна переможе.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Біля берегів Швеції знайшли затонулий вітрильник ХІХ століття, а в ньому – 100 пляшок дорогого шампанського
Сьогодні 00:20
Сьогодні 00:20
28 липня: свята, події, факти. День працівників торгівлі в Україні, Волинським Новинам – 16 років
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Луцьку на Яровиці п’яний водій в’їхав у маршрутку: як його покарали![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
На Одещині чоловік потрапив до реанімації через укус павука
27 Липня 2024 23:08
27 Липня 2024 23:08
«Укрпошта» випустила марку на честь Ірини Фаріон
27 Липня 2024 22:40
27 Липня 2024 22:40
У Луцьку – літературно-мистецький фестиваль «Фронтера». День перший: як це було
27 Липня 2024 22:12
27 Липня 2024 22:12
Один у Самарі, два під Москвою: в Росії згоріли три гелікоптери
27 Липня 2024 21:44
27 Липня 2024 21:44
Змінила білий халат на піксель: історія фельдшерки Хуліганки зі сталевої сотки
27 Липня 2024 21:16
27 Липня 2024 21:16
На Харківщині загинув Герой з Камінь-Каширщини Олександр Романович
27 Липня 2024 20:48
27 Липня 2024 20:48
На Світязі втопилася жінка. Оновлено
27 Липня 2024 20:20
27 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.