У Затурцях відсвяткували свято села
![](/resize/450x337/r/files/news/2019/09-15/276561/IMG_20190914_144821.jpg)
Святковий ярмарок та концерт, безпрограшна лотерея та виступи місцевих артистів - в селі Затурці Локачинського району святкували день села.
Знакове для затурцівців дійство відбулося 14 вересня.
За словами місцевих мешканців, вони вже й не пам’ятають коли востаннє так святкували день свого населеного пункту.
«Це перший раз таке святкування, - кажуть люди. – Хотілося б щоб це було традиційне свято, яке проходитиме щороку».
Родзинкою дня села стала безпрограшна лотерея – кожен бажаючий міг придбати квиток та виграти приз. У лотереї вигравали і цукор, і зерно, і різні потрібні в господарстві дрібнички.
«Приємно, що святкування дня села ми змогли провести за спонсорські гроші, - розповів заступник голови Затурцівської ОТГ Василь Демидюк. – В нашому районі та об’єднаній громаді багато бізнесменів, творчих та активних людей, які активно долучаються до життя громади і ми щиро вдячні всім і кожному за це».
Розважати селян на святкове дійство приїхали аматорські колективи з навколишніх сіл – Кисилина та Шельвова. А також гості з обласного центру – вихованці «Школи козацького гарту» та квартет «Акорд». Виступ останніх став подарунком до свята села від народного депутата України Вячеслава Рубльова.
«В Затурцях живуть люди, які не тільки важко працюють, а й вміють відпочивати. Такі свята єднають, адже сюди приїжджають не тільки мешканці навколишніх сіл, але й ті, хто вже давно не мешкає в Затурцях, але люблять своє малу батьківщину, - зазначив депутат. – Впевнений, що це село, як і уся Затурцівська громада, буде активно розвиватися. Ми цьому, спільно з депутатами усіх рівнів, з небайдужими активними людьми будемо сприяти».
До слова, на святі побували близько тисячі людей. Святкове дійство завершили вогняним шоу та святковою дискотекою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Знакове для затурцівців дійство відбулося 14 вересня.
За словами місцевих мешканців, вони вже й не пам’ятають коли востаннє так святкували день свого населеного пункту.
«Це перший раз таке святкування, - кажуть люди. – Хотілося б щоб це було традиційне свято, яке проходитиме щороку».
Родзинкою дня села стала безпрограшна лотерея – кожен бажаючий міг придбати квиток та виграти приз. У лотереї вигравали і цукор, і зерно, і різні потрібні в господарстві дрібнички.
«Приємно, що святкування дня села ми змогли провести за спонсорські гроші, - розповів заступник голови Затурцівської ОТГ Василь Демидюк. – В нашому районі та об’єднаній громаді багато бізнесменів, творчих та активних людей, які активно долучаються до життя громади і ми щиро вдячні всім і кожному за це».
Розважати селян на святкове дійство приїхали аматорські колективи з навколишніх сіл – Кисилина та Шельвова. А також гості з обласного центру – вихованці «Школи козацького гарту» та квартет «Акорд». Виступ останніх став подарунком до свята села від народного депутата України Вячеслава Рубльова.
«В Затурцях живуть люди, які не тільки важко працюють, а й вміють відпочивати. Такі свята єднають, адже сюди приїжджають не тільки мешканці навколишніх сіл, але й ті, хто вже давно не мешкає в Затурцях, але люблять своє малу батьківщину, - зазначив депутат. – Впевнений, що це село, як і уся Затурцівська громада, буде активно розвиватися. Ми цьому, спільно з депутатами усіх рівнів, з небайдужими активними людьми будемо сприяти».
До слова, на святі побували близько тисячі людей. Святкове дійство завершили вогняним шоу та святковою дискотекою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
В Африці знайшли «дитинча дракона»: нащадки міфічного Уробороса можуть зникнути назавжди
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
На аукціоні продають майно волинського цукрового заводу
10 Серпня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:36
Заплатить штраф: волинянка потрапила до суду, бо її собака душив сусідських курчат![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:08
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:08
Населення скоротиться вдвічі: Росії загрожує демографічна катастрофа
10 Серпня 2024 22:39
10 Серпня 2024 22:39
У понеділок в Луцьку прощатимуться з Героєм Юрієм Кушніром
10 Серпня 2024 22:11
10 Серпня 2024 22:11
Басейн луцької школи оновлять![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 21:43
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 21:43
Поміняв діджейське приладдя на пульт управління дроном: історія бійця зі сталевої сотки
10 Серпня 2024 21:14
10 Серпня 2024 21:14
ЗСУ підірвали в Чорному морі газову вишку із десятками окупантів. Відео
10 Серпня 2024 20:45
10 Серпня 2024 20:45
На Донеччині загинув воїн з Волині Михайло Водонос
10 Серпня 2024 20:18
10 Серпня 2024 20:18
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.