У волинському селі на благодійному вікенді збирали кошти для ЗСУ
![](/resize/450x253/r/files/news/2022/07-15/342865/IMG_20220714_081503_457_0.jpg)
Забезпечувати надійний тил українським військовим – завдання, над яким нині працюють усі жителі Боратинської громади. Про втому ніхто не думає, дорослі й діти докладають максимум зусиль, аби усіма можливими і неможливими способами наблизити нашу перемогу.
Днями чергова благодійна кампанія зі збору коштів відбулася у Коршеві, повідомляють у Боратинській сільраді.
Селяни організували сімейний вікенд «Гени України». На заході усі охочі могли придбати продукцію від місцевих виробників та господинь – сувеніри, різноманітні смаколики, проводили також лотерею та аукціон, спеціальні розваги передбачили і для дітей.
Загалом під час благодійної акції вдалося зібрати 20 тис. грн. Ці кошти витратили на придбання необхідних речей та амуніції для військовослужбовців з громади. Зокрема для захисників вдалося закупити тактичні кросівки, подовжувач, одяг та білизну, засоби особистої гігієни, ліки, продукти харчування.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Днями чергова благодійна кампанія зі збору коштів відбулася у Коршеві, повідомляють у Боратинській сільраді.
Селяни організували сімейний вікенд «Гени України». На заході усі охочі могли придбати продукцію від місцевих виробників та господинь – сувеніри, різноманітні смаколики, проводили також лотерею та аукціон, спеціальні розваги передбачили і для дітей.
Загалом під час благодійної акції вдалося зібрати 20 тис. грн. Ці кошти витратили на придбання необхідних речей та амуніції для військовослужбовців з громади. Зокрема для захисників вдалося закупити тактичні кросівки, подовжувач, одяг та білизну, засоби особистої гігієни, ліки, продукти харчування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Масштаб приголомшує: найбільше у світі дерево кеш'ю займає площу понад 8000 квадратних метрів
Сьогодні 00:17
Сьогодні 00:17
29 липня: свята, події, факти. День Сил спецоперацій ЗСУ, була створена Всесвітня організація скаутського руху![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Луцьку пенсіонерку судили за насильство над чоловіком
28 Липня 2024 23:32
![](/public/images/logo.png)
28 Липня 2024 23:32
Повстанці Малі запропонували віддати полонених вагнерівців Україні
28 Липня 2024 23:04
28 Липня 2024 23:04
Племінник загинув на війні: волинянина судили як ухилянта, але він пішов у військо
28 Липня 2024 22:35
![](/public/images/logo.png)
28 Липня 2024 22:35
ТЦК можуть мобілізувати чоловіків до 25 років
28 Липня 2024 22:07
28 Липня 2024 22:07
На озброєнні – павербанки та різноманітні ліхтарики: як сім'я лучан адаптувалася до відключень світла
28 Липня 2024 22:07
28 Липня 2024 22:07
Просять гідно зустріти: у волинську громаду на щиті повертається військовий Ігор Заєць
28 Липня 2024 21:38
28 Липня 2024 21:38
Лучанка Яна Беломоіна зірвала підготовку до Олімпіади-2024 з маунтенбайку через хворобу
28 Липня 2024 21:09
28 Липня 2024 21:09
Графіки вимкнення електрики на Волині 29 липня
28 Липня 2024 20:40
28 Липня 2024 20:40
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.