У депутата Волиньради намагалися викрасти авто, погрожуючи пістолетом
![](/resize/450x300/r/files/news/2019/05-20/268957/5cbd882eb229e.jpg)
Сьогодні, 20 травня, вранці до будинку 47-річного жителя райцентру Камінь-Каширський, депутата обласної ради, проник невідомий чоловік та, погрожуючи предметом, схожим на пістолет, намагався викрасти його автомобіль.
Про подію по сьомій годині ранку повідомив господар, пише прес-служба поліції Волині.
На місце одразу ж виїхали керівництво поліції області, місцевого відділу поліції, криміналістична лабораторія та слідчо-оперативна група.
Поліцейські встановили, що зловмисник проник у помешкання місцевого жителя та, погрожуючи застосуванням насильства, намагався викрасти його автомобіль. Однак, правопорушник не зумів виїхати з двора обійстя й втік. Заявник та члени родини не постраждали.
Поліцейські ввели в дію операцію «Сирена». Проводяться всі необхідні заходи з метою встановлення осіб причетних до скоєння цього злочину та притягнення їх до відповідальності. В ході досудового розслідування будуть встановленні всі обставини правопорушення та мотиви його скоєння.
Поліція за фактом замаху на незаконне заволодіння транспортним засобом, поєднане з погрозою застосування насильства, вчинене з проникненням у приміщення, розпочала кримінальне провадження за ч.2 ст. 15 (замах на злочин) та ч. 2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України.
Санкція цієї статті передбачає, зокрема, покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією майна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про подію по сьомій годині ранку повідомив господар, пише прес-служба поліції Волині.
На місце одразу ж виїхали керівництво поліції області, місцевого відділу поліції, криміналістична лабораторія та слідчо-оперативна група.
Поліцейські встановили, що зловмисник проник у помешкання місцевого жителя та, погрожуючи застосуванням насильства, намагався викрасти його автомобіль. Однак, правопорушник не зумів виїхати з двора обійстя й втік. Заявник та члени родини не постраждали.
Поліцейські ввели в дію операцію «Сирена». Проводяться всі необхідні заходи з метою встановлення осіб причетних до скоєння цього злочину та притягнення їх до відповідальності. В ході досудового розслідування будуть встановленні всі обставини правопорушення та мотиви його скоєння.
Поліція за фактом замаху на незаконне заволодіння транспортним засобом, поєднане з погрозою застосування насильства, вчинене з проникненням у приміщення, розпочала кримінальне провадження за ч.2 ст. 15 (замах на злочин) та ч. 2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України.
Санкція цієї статті передбачає, зокрема, покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією майна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Луцькому районі на березі річки виявили тіло чоловіка![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:15
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:15
Рада ЄС ще раз продовжила економічні санкції проти Росії
Сьогодні 13:59
Сьогодні 13:59
У Луцьку п'яний водій на Mazda катав пасажира з наркотиками
Сьогодні 13:26
Сьогодні 13:26
Ще понад 80 жителів Донеччини евакуювали на Волинь
Сьогодні 13:09
Сьогодні 13:09
Австрія взяла на лікування важкохворих дітей з «Охматдиту»
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20
У Луцьку водій Volkswagen збив 9-річну дівчинку
Сьогодні 11:31
Сьогодні 11:31
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.