У відомого волинського бізнесмена експрес-тест виявив коронавірус
У жителя села Липини, який нещодавно повернувся з Франції, експрес-тест встановив наявність коронавірусу Covid-19.
Про це в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив очільник департаменту охорони здоров’я Волинської ОДА Ігор Ващенюк.
«Результат експрес-тесту – позитивний. Проводять лабораторні дослідження», – зазначив він.
Очільник Волинської обласної інфекційної лікарні Руслан Морочковський підтвердив цю інформацію, проте наголосив, що експрес-тест має значний відсоток похибки.
«Всі остаточні результати – після проведення лабораторного дослідження», – резюмував він.
Відомо, що чоловік нещодавно повернувся з Франції, у нього був жар та сухий кашель. Він – відомий бізнесмен, повернувся з відпочинку з Європи.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 78
Анатоль_ Бідзюра
Показати IP
21 Березня 2020 14:38
Ах, як страшно було назвати ім'я інфікованого багатого волинянина!
Коля до Анатоль_ Бідзюра
Показати IP
21 Березня 2020 15:28
Для чогочого називати? Щоб наші дикарі вбили або хату спалили. В нас половина людей кончене бидло. Згадайте Санжари.
Анонім до Анатоль_ Бідзюра
Показати IP
21 Березня 2020 15:34
Це не страшно,просто на вас жуть наганяють,а під шумок деребанити,відмивати...легше.Так що думай те.Вірус у нас в головах.
Павло до Анатоль_ Бідзюра
Показати IP
21 Березня 2020 18:08
Є така штука як медична таємниця! Чули про таке?....
є, але тільки для із до Павло
Показати IP
21 Березня 2020 18:37
Сергій Горлач - голова наглядової ради Курчака!
Андрій до Павло
Показати IP
21 Березня 2020 20:58
Медична таємниця - не стосуеться єпідемії -короновіруса
Во... до Павло
Показати IP
21 Березня 2020 21:29
Коли він тебе, дурню, заразить - то тоді і ти почуєш інших!
санітар
Показати IP
21 Березня 2020 14:46
Відпочив, тепер буде мати кумедію. Є безстрашні люди, які навіть в такий смутний час ще їздять по європах... Сміливість іноді зайва. Допоможи, Боже, йому видужати.
Свідомий до санітар
Показати IP
21 Березня 2020 14:52
Допоможи, Боже, не заразити тих людей, які працюють в цього горе-підприємця.
?
Показати IP
21 Березня 2020 14:46
Пишіть більш детальну інформацію про інфікованих людей,щоб люди які спілкувались були на поготові !
Свідомий
Показати IP
21 Березня 2020 14:50
Який може бути відпочинок у нинішній час за кордоном ? Невже в тих бізнесменів клепки в голові зовсім немає !
думка до Свідомий
Показати IP
21 Березня 2020 15:38
А вони думають, що кількість купюр відповідного номіналу їх від всього врятує - помиляються! Видно, що клепки у голові немає!
Ірина до Свідомий
Показати IP
22 Березня 2020 08:32
Повністю згідна.Про це кричав світ... Ні, воно купило путівку, бо, бачиш модне, а залишитись вдома мізків не вистачило.
Читала коментар в соцмережах:ця хвороба вдарить по пенсіонерах і надто самовпевненій молоді.... Додаю від себе- і по місцевих князьках, які не думають головою, бо випендрьож - велика сила
Ну і
Показати IP
21 Березня 2020 14:54
Хто це?
оксана
Показати IP
21 Березня 2020 15:03
ПРавильно,потрібно писати хто саме,щоб люди зразу себе ізолювали.ВІн ж міг відвідувати і банк,і скуповуватися в магазинах....МИ повинні зупинити поширення вірусу негайно,все в наших руках.А то ви боїтеся за одного VIPа,а тепер прості люди можуть пострадати і потягнути за собою своїх рідних і близьких!!!!!!!!
Яник до оксана
Показати IP
21 Березня 2020 16:37
Не хвилюйтеся Оксана,люди такого рівня не ходять поряд з такими ,як ви.так ,що вірус вам не загрожує.спіть спокійно.;)
Лучанин до оксана
Показати IP
21 Березня 2020 19:45
Ну то ж в коментарях написали хто захворів.
Семен
Показати IP
21 Березня 2020 15:05
А ім'я бізнесмена не говорять, щоб люди, які з ним пересікались і згадки не мали, що можуть бути потенційно інфіковані? Так тримати! Молодці!
факт до Семен
Показати IP
21 Березня 2020 15:39
Людей будуть вираховувати, не хвилюйтесь. Є лікарська таємниця - чули про таке?!
хай вирахують весь к до факт
Показати IP
21 Березня 2020 18:38
Сергій Горлач - голова наглядової ради Курчака!
Ляля до факт
Показати IP
21 Березня 2020 22:28
"Ніхто не має права приховувати інформацію про те, що він захворів особливо небезпечною, смертельною хворобою COVID-19. Принцип лікарської таємниці не поширюється на інформацію про осіб, інфікованих особливо небезпечними інфекційними хворобами", Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3183305
алі
Показати IP
21 Березня 2020 15:15
Пишіть більш детальну інформацію про інфікованих людей,щоб люди які спілкувались були на поготові !
Джек
Показати IP
21 Березня 2020 15:16
А 7 невідомих померли від кору!!!СЕНСАЦІЯ
Аня
Показати IP
21 Березня 2020 15:24
Нову лінію Епіцентр чому не закривають? Поліція, органи влади зверніть на це увагу і якось відреагуйте, бо дочекаєтесь бунту!!! Я вимагаю захисту в умовах пандемії!! Карантин так карантин( ДЛЯ ВСІХ)
лучанка до Аня
Показати IP
21 Березня 2020 15:38
от тільки цікаво,коли у вас потече кран,або електрика полетить,ви куди побіжите?в сільпо чи 7/23???склалось враження,що ви підприємець,якого на час карантину закрили,от і біситесь,як мала дитина.
Людмила
Показати IP
21 Березня 2020 15:36
Відомо, що він був удома, на самоізоляції
Не спілкувався ні з ким.
Коли стало погаео, звернувся в лікарню.
Валєрій до Людмила
Показати IP
21 Березня 2020 15:47
Не знаєте то не брешіть, він спілкувався з певними людьми
))) до Людмила
Показати IP
21 Березня 2020 16:17
Ти сама то в це віриш коза ?
Людина
Показати IP
21 Березня 2020 16:00
Це Мартиняк
Джек до Людина
Показати IP
21 Березня 2020 16:12
Ага,мартиня ліг в лікарню в луцьку хахаха.
Він би вже в Швейцарії був давно
Сергій до Джек
Показати IP
21 Березня 2020 16:23
Так в Швейцарії вже не сховаєшся
Лучанин до Людина
Показати IP
21 Березня 2020 16:27
В нього ж ніби в Гараджі хатинка, чи помиляюсь?
Ніфонт
Показати IP
21 Березня 2020 16:12
НЕ БУЛО ТЕСТІВ-НЕ БУЛО Й ВІРУСУ ...цікаво..
Кріпак
Показати IP
21 Березня 2020 16:19
Готую смолоскипи, точу вила.
! до Кріпак
Показати IP
21 Березня 2020 16:25
Сядь на бутилку, провокаторе.
Іван
Показати IP
21 Березня 2020 16:20
Людино, Мартиняк мешкає в Гаразджі, а цей з Липин.
456
Показати IP
21 Березня 2020 16:38
Народ! А вам не здається, що в боротьбі за попередження епідемії коронавірусу у вас стрімко розвивається шизофренія?
це легенда для жінки, а насправді підхопив щоь для шкірвендиспансеру. так багаті приховують свої зради.
Яник
Показати IP
21 Березня 2020 16:41
Не хвилюйтеся Оксана,люди такого рівня не ходять поряд з такими ,як ви.так ,що вірус вам не загрожує.спіть спокійно.;)
Ірина
Показати IP
21 Березня 2020 16:51
Король Монако захворів-весь світ знає. Тут якесь чудо з Ліпін-великий секрет...
лучанин до Ірина
Показати IP
21 Березня 2020 17:37
Це курво знало, що у світі вже біда, і попхалося Францію. І буде лікуватися за наш рахунок. Нехай лікують за його власні гроші. І таких як він подібних. Некуй шастать, а то ми також будемо в небезпеці.
КЕТ до Ірина
Показати IP
21 Березня 2020 18:03
В Монако князь... Особу легко прослідкувати за сигналом телефона, тому легко побачити контакти і попередити їх - ви були поруч з зараженим тоді то... Але цього треба хотіти.
Ірина до КЕТ
Показати IP
21 Березня 2020 20:28
Не в Монако справа. Є в світі безліч великих людей, ім'я яких було оприлюднено(це в кінці кінців не сифіліс,це вірус). Це відношення до людей,до оточення,до народу... Це показник безглуздої безвідповідальності і пофігізму до всього,що навколо.Це діагноз нашому суспільству.
Авжеж до Ірина
Показати IP
21 Березня 2020 18:30
В Монако є правоохоронні органі і якщо щось то його захистять від потенційного шизофреника, тому там не страшно називати речі своїми іменами.
Rast
Показати IP
21 Березня 2020 17:02
Схоже, що все-таки Мартиняк. Лікар сказала "пацієнт 1971 р.н." - якраз його рік
робот
Показати IP
21 Березня 2020 17:33
Можливо, Петро Кравчук? Дуже відомий супербізнесмен, а ще більше відомий трьома фальшивими дипломами. Він мешкає в Липинах.
777
Показати IP
21 Березня 2020 17:45
Люди, та Ви страшні! Звідки в Вас стільки злоби один до одного??? Що Ви пишете в коментарях! Незнаючи людину, Ви вже встигли і чудомм з Ліпін обізвати і когось там козою, і обсудити в кого хатинка в Гаразджі ітд...
Яка різниця, яка людина захворіла чи то бізнесмен, чи то підприємець, чи простий перехожий.... це така сама людина, як Я чи Ви! І ніхто з нас не застрахований в даний час не захворіти. Сталося як сталося, невже не можна просто поспівчувати людині та й все, а не розводити тут нерозумні коментарі!
арбітр до 777
Показати IP
21 Березня 2020 18:55
А чому люди страшні? З якої статі? При чім тут злоба? Вони повинні негайно знати джерело зарази, а тим, хто з носієм спілкувався впродовж 10-днів, теж негайно бігти на перевірку. За 10 днів можна було мати контакти з сотнями людей, а ті - ще з сотнями. Ланцюгова реакція. Чи комусь буде приємно, коли в Луцьк зайде "італія"? "Співчувальники" ви хрЕнові!!!
Микола
Показати IP
21 Березня 2020 17:49
Ручки помити краще. Мартиняк чи Інший яка різниця. Нехай одужує.
1
Показати IP
21 Березня 2020 18:05
мартиняк. В Украiнi вiн з 10 числа. уявiть скiльки людей вiн мiг заразити
987
Показати IP
21 Березня 2020 18:41
тигреса власник. таке чув на новій пошті. люди казали
Андрій
Показати IP
21 Березня 2020 18:45
По словам Геращенко, этого касается норма ст. 35 Закона "О защите населения от инфекционных болезней".
"Полиция будет использовать предоставленное ей законом право привлечения к административной и уголовной ответственности лиц, которые намеренно скрывали информацию о том, что им поставлен диагноз "инфицирование COVID-19", - акцентировал он.
ще не зовсім свідоми
Показати IP
21 Березня 2020 19:06
Нехай щастить
Ксеня
Показати IP
21 Березня 2020 19:07
Не мийте кісточки іншим людям, краще мийте руки з милом, мило вбиває інфекцію! Вірус гине ще від спирту, гарячої води, содового та оцтового розчину, так що потрібно протирати ним вимикачі, ручки вхідних дверей, вологе прибирання гарячою водою з дезречовинами. Можна полоскати носоглотку теплою водою з розчином соди 1ч.л. на склянку теплої води якщо ходили в магазин чи на вулицю, провітрюйте підЇзди. Гумові перчатки, маски хоча- б самостійно пошиті - шматок марлі чи тканини з бавовни у всіх знайдеться! В магазин ходіть захищеними, тримайте дистанцію між людьми 2 метри. Самоїзолюйтеся мінімум на 15 днів, якщо ви приїхали з-за кордону, не даруйте вірус рідним і друзям! Бережіть себе, близьких і всіх українців!!!
Ір
Показати IP
21 Березня 2020 19:21
Дмитрук ковбасник
Maха
Показати IP
21 Березня 2020 19:24
сьогодні ввечері по конякіна повна церква - секта - організація МП людей . типу моляться а потім нам понесуть ту нечисть. де правоохороння органи ???
Тільки правда
Показати IP
21 Березня 2020 19:37
Не бізнесмена, а полішука.
Дядя до Тільки правда
Показати IP
22 Березня 2020 12:32
Муділа, ти поцікався в своїх батьків чи в тебе нема коріння з Полісся) маю сумнів, що ти - корінний лучанин з діда-прадіда, баби-прабаби))
ЛУЧАНОЧКА
Показати IP
21 Березня 2020 19:52
яка різницяБіда . що людина заворіла і з кимось контактувала .Дай Боже щоб не підвердилося Усім здоров"я і виконуйте усі правила безпеки
Це жах
Показати IP
21 Березня 2020 20:05
Господи, ну чому ж він, коли прилетів, не був на карантині, не ізолював себе від інших знаючи, яка ситуація в Європі??? В нього ж безліч помічників, які спілкувались з ним на протязі цих 10-ти днів. Він заразив їх, а вони заразили інших і так в геометричній прогресії... Це ж сотні людей(((.
Невже одна людина, просто віднеслась безвідповідально, і, із-за цього мають постраждати сотні ???
Це просто не вкладається в голову, ну як так можна?
Люди, котрі були закордоном, сидіть вдома!!! Подумайте не тільки про себе, а й про інших, про ваших близьких, друзів, співробітників, сусідів, котрі не мають достатнього імунітету! Будьте Людьми! Не розносьте ту заразу!
Знайка
Показати IP
21 Березня 2020 20:30
Вже всіх підприємців перебрали? Люди, схаменіться
Людина
Показати IP
21 Березня 2020 21:06
Вже секретарка його хвора, а водій поки без симптомів, але побачимо що буде за днів 10 , інфа на 100%
Валєра
Показати IP
21 Березня 2020 21:36
Він заразився від прислуги, від садівника - польського заробітчанина.
1
Показати IP
21 Березня 2020 22:09
В той час колии в країні карантин і вона хоче захиститись, тому що це її єдиний шанс. Усілякі мудаки які переср... ли бізнес половині міста їздять по європах потім заражають невідомо скільки людей і ще скривають щоб ті люди не мали шансів... То хіба його можна назвати людиною? Це все карма...
123
Показати IP
21 Березня 2020 22:31
Народ, не переймайтеся. Погугліть новини за 13 січня про хворих з пневмонією у Тернополі. Там їх півсотні десь було. Епідемія була ще з нового року, і за цей час без всяких карантинів ми не перетворились в Італію . Чомусь тільки зараз почалась вся ця істерія. Все буде добре.
101 до 123
Показати IP
21 Березня 2020 23:17
Якщо логічно подумати, якби ті люди були хворі на коронавірус, то лікарні вже були б забиті під зав'язку, і більшості б навіть місць не вистачало. З 13 січня по цей день було б інфіковано десятки якщо сотні тисяч людей, цього вже ніяк би не приховали.
Лучанин
Показати IP
21 Березня 2020 23:02
Що я Вам скажу!!! Не дай Боже це був би Ваш родич чи близький, то ви б писали що «він не такий» «сидів дома». Люди!!! Схаменіться. По-перше це був тільки експрес-тест. Результати будуть згодом. Надіюсь хороші. Будьте трошки людянішими. Я не думаю що всі хто тут пише дотримується правил карантину а всі 100%
Інквізиція
Показати IP
21 Березня 2020 23:17
Це Горлач Сергій Олександрович.
Янеробот до Інквізиція
Показати IP
22 Березня 2020 10:57
І хто ж це в нас такий освічений? Нащо на Горлача наговорюєте? Він що - був у Франції? Він у Липинах живе? Він підприємець? Він хворіє вже давно, якщо ви бачили його хворим.
Правый
Показати IP
22 Березня 2020 00:25
По вере- каждому воздастся!Будите верить ,молиться ,не будите болеть ,а будите бояться ,будите болеть!Сатана и слуги, хотят зделать так, что-бы люди не ходили в Дом Божий!В Библии сказано что когда будет отступление прийдет сын погибели(антихрест)вот они пытаются нас напугать а фигушки мы не боимся,Слава Богу!
Дядя до Правый
Показати IP
22 Березня 2020 12:39
Шановний, дім Божий-це наше серце і душа, в Бібліі це сказано--тіло моє то храм Божий, а попи перетворились на фарисеїв, яких соромив Ісус. Висновок--вірити кожен може у все, що забажає, хоть в жовтого покемона, але ставити під загрозу життя інших людей неварто.
Правый до Дядя до Дядя
Показати IP
22 Березня 2020 23:01
Понятно в что ты Дядя вериш ,тогда сиди и не выходи и не суди священиков ,ты не Бог!А тело Господа это хлеб который он приломил , а вино это кровь,так по твоим словам не причасчаться ,а вдруг заболееш?Только Дядя знай что Господь попераем быть не может и опять повторюсь,по вере каждому воздастся!А то что сатана и его слуги хотят что бы православные на пост в церковь не ходили, то это и в прошлом году было ,когда томос дали и церкви опечатовали и забирали!!!Но мы православные Славим и будем славить Бога что бы не произошло для нас смерти нету-Слава Богу!)))
Отакої
Показати IP
22 Березня 2020 08:57
А в Білорусі все працює і транспорт також.А все просто-хто виїхав за кордон,назад зась до закінчення карантину.А це "велікій"бізнесмен все проігнорував,і влада також(бо це ж наші люди).Ну то чому такий хай,і далі тисячі повертаються і "плювати"їм на ваш крантин,зато патрулі з силовиків.І що вони збираються робити?Вести розяснювальну роботу?
Муромець
Показати IP
22 Березня 2020 10:07
ЦЕ ФЕЙК !НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ МОЗ-ВІДОМОСТЕЙ НЕМАЄ!
до Муромець до Муромець
Показати IP
22 Березня 2020 12:26
думаю не фейк. В нього експрес-тест виявив вірус, чекають аналізів з центральної лабораторії
https://www.volynnews.com/news/all/u-moz-povidomyly-pro-47-vypadkiv-koronavirusu-v-ukrayini/
124
Показати IP
22 Березня 2020 11:56
Інформаціі НУЛЬ.
Янеробот
Показати IP
22 Березня 2020 12:15
Журналісти, чому не оприлюднюєте імені? Невже ви не знаєте? Вже, як казало одне село, "весь Луцьк знає"!
Судили молоду волинянку, яка хотіла «відмазати» водія Mercedes за їзду без прав та зберігання наркотиків
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
65% тропічних лісів на Землі втрачено: знайшли спосіб відродити 215 млн гектарів насаджень
Сьогодні 06:14
Сьогодні 06:14
Астронавт показав полярне сяйво над Землею з МКС
Сьогодні 00:32
Сьогодні 00:32
Поблизу «Вернадського» – перше яйце пінгвінів цього року
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16