У волонтерському пункті в Луцьку переселенці можуть обрати для дітей шкільну форму
У Центрі взаємопідтримки внутрішньо переміщених осіб у Луцьку пропонують шкільну форму та блузки для школярок початкових класів, а також одяг для вагітних.
Як розповіла Суспільному виконувачка обов’язків начальника управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міськради Людмила Носкова, речі переселенці можуть обрати у двох соціальних вітринах, які запрацювали 7 вересня.
«Увесь одяг новий, його закупив один із місцевих підприємців», – говорить посадовиця.«Цю форму можуть отримати і внутрішньо переміщені особи, тобто, сім’ї, які переїхали в нашу територіальну громаду, і можуть отримати соціально незахищені верстви населення – мешканці нашого міста», – зазначила Людмила Носкова.Прийшла до соціальної вітрини за шкільною формою дитині 28-річна переселенка Катерина. Жінка 5 вересня приїхала до Луцька з Донеччини з двома дітьми. Її семирічна донька вже навчається у другому класі школи № 5.«Форми в нас немає. Хотіла якийсь сарафан чи юбку, щоб якось так вона йшла. Але не можу без неї розмір вибрати. Вона худенька така. Візьму її – прийдемо і будемо вибирати», – каже жінка.
За теплим одягом собі та дитині до Центру взаємопідтримки внутрішньо переміщених осіб у РАЦСІ прийшла переселенка Яна з дев’ятирічним сином. Жінка приїхала до Луцька з Луганської області у квітні. З того часу за потреби навідується у волонтерський пункт.
«Шкільної форми не потребуємо, бо дистанційно навчається дитина. Але деякі речі – тепліші кофтини, що змогли, знайшли. Люди дуже привітні. І навіть сусіди, де ми оселилися, всі допомагають, хто чим може», – додала переселенка.«З часу роботи соціальних вітрин у Луцьку роздали більше пів сотні комплектів шкільної форми тим родинам, які цього потребують», – додала виконувачка обов’язків начальника управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міськради Людмила Носкова.
Центр взаємопідтримки для внутрішньо переміщених осіб у Луцькому РАЦСІ працює щобудня з 9:00 до 18:00.
Волонтерський пункт у приміщенні луцького РАЦСу облаштували ще від початку повномасштабної війни в України. Люди з окупованих територій чи міст, де точаться бої, у пункті можуть отримати одяг, їжу та психологічну допомогу.
У луцьких міських центрах підтримки переселенців за пів року гуманітарну допомогу надали для понад 50 тисяч переселенців з різних регіонів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповіла Суспільному виконувачка обов’язків начальника управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міськради Людмила Носкова, речі переселенці можуть обрати у двох соціальних вітринах, які запрацювали 7 вересня.
«Увесь одяг новий, його закупив один із місцевих підприємців», – говорить посадовиця.«Цю форму можуть отримати і внутрішньо переміщені особи, тобто, сім’ї, які переїхали в нашу територіальну громаду, і можуть отримати соціально незахищені верстви населення – мешканці нашого міста», – зазначила Людмила Носкова.Прийшла до соціальної вітрини за шкільною формою дитині 28-річна переселенка Катерина. Жінка 5 вересня приїхала до Луцька з Донеччини з двома дітьми. Її семирічна донька вже навчається у другому класі школи № 5.«Форми в нас немає. Хотіла якийсь сарафан чи юбку, щоб якось так вона йшла. Але не можу без неї розмір вибрати. Вона худенька така. Візьму її – прийдемо і будемо вибирати», – каже жінка.
За теплим одягом собі та дитині до Центру взаємопідтримки внутрішньо переміщених осіб у РАЦСІ прийшла переселенка Яна з дев’ятирічним сином. Жінка приїхала до Луцька з Луганської області у квітні. З того часу за потреби навідується у волонтерський пункт.
«Шкільної форми не потребуємо, бо дистанційно навчається дитина. Але деякі речі – тепліші кофтини, що змогли, знайшли. Люди дуже привітні. І навіть сусіди, де ми оселилися, всі допомагають, хто чим може», – додала переселенка.«З часу роботи соціальних вітрин у Луцьку роздали більше пів сотні комплектів шкільної форми тим родинам, які цього потребують», – додала виконувачка обов’язків начальника управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міськради Людмила Носкова.
Центр взаємопідтримки для внутрішньо переміщених осіб у Луцькому РАЦСІ працює щобудня з 9:00 до 18:00.
Волонтерський пункт у приміщенні луцького РАЦСу облаштували ще від початку повномасштабної війни в України. Люди з окупованих територій чи міст, де точаться бої, у пункті можуть отримати одяг, їжу та психологічну допомогу.
У луцьких міських центрах підтримки переселенців за пів року гуманітарну допомогу надали для понад 50 тисяч переселенців з різних регіонів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У селі біля Луцька майже три доби не буде газу
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Біля берегів Швеції знайшли затонулий вітрильник ХІХ століття, а в ньому – 100 пляшок дорогого шампанського
Сьогодні 00:20
Сьогодні 00:20
28 липня: свята, події, факти. День працівників торгівлі в Україні, Волинським Новинам – 16 років
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Луцьку на Яровиці п’яний водій в’їхав у маршрутку: як його покарали
27 Липня 2024 23:36
27 Липня 2024 23:36
На Одещині чоловік потрапив до реанімації через укус павука
27 Липня 2024 23:08
27 Липня 2024 23:08
«Укрпошта» випустила марку на честь Ірини Фаріон
27 Липня 2024 22:40
27 Липня 2024 22:40
У Луцьку – літературно-мистецький фестиваль «Фронтера». День перший: як це було
27 Липня 2024 22:12
27 Липня 2024 22:12
Один у Самарі, два під Москвою: в Росії згоріли три гелікоптери
27 Липня 2024 21:44
27 Липня 2024 21:44
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.