У Володимирі завершують реконструкцію приймального відділення ТМО. Фото
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/08-25/367259/368334994_779564064176751_8959663565253795318_n.jpeg)
У Володимирі триває реконструкція приймального відділення місцевого територіального медичного обʼєднання.
Днями обʼєкт проінспектував міський голова Ігор Пальонка.
"У ці дні спекотно не лише від високої температури повітря, а й від темпів роботи, яка кипить у Володимирському ТМО, адже тут наближається до завершення реконструкція приймального відділення.
Задоволений темпами цих робіт, які фінансуються з бюджету громади. Реконструкцію було розпочато торік у грудні і, як запевняє підрядник, завершиться вже у жовтні цього року. За цей час у приміщенні площею дві тисячі метрів квадратних проведено колосальний обсяг робіт.
Нагадаю, що сучасне приймальне відділення – це обов’язкова умова надання ТМО статусу кластерної лікарні, який, переконаний, ми невдовзі отримаємо. До цієї мети поступово рухались упродовж трьох років, протягом яких вкладали значні кошти у розвиток та оновлення медичного закладу.
Під час візиту до ТМО разом із генеральною директоркою медичного закладу Тетяною Ващук оглянули два нові ліфти, які було замінено за кошти місцевого бюджету, побували у дитячому відділені, котре невдовзі буде здане в експлуатацію, а також у реанімаційному блоці, яке облаштоване за останнім словом розвитку медичної галузі.
Оглянули, окрім цього, альтернативні джерела енергії, які забезпечать безперебійне електропостачання усіх відділень у випадку вимкнень світла.
Нині нашим пріоритетом є лікування та реабілітація військовослужбовців, яких у Володимирському ТМО з часу повномасштабного вторгнення проліковано дві тисячі осіб. У медзакладі успішно діє реабілітаційне відділення, яке з часом буде перенесене у приміщення колишньої інфекційної лікарні, після проведеної там реконструкції", – йдеться в повідомленні мера.
Нагадаємо, у Володимирі нині існує нагальна потреба в донорській крові для військових.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Днями обʼєкт проінспектував міський голова Ігор Пальонка.
"У ці дні спекотно не лише від високої температури повітря, а й від темпів роботи, яка кипить у Володимирському ТМО, адже тут наближається до завершення реконструкція приймального відділення.
Задоволений темпами цих робіт, які фінансуються з бюджету громади. Реконструкцію було розпочато торік у грудні і, як запевняє підрядник, завершиться вже у жовтні цього року. За цей час у приміщенні площею дві тисячі метрів квадратних проведено колосальний обсяг робіт.
Нагадаю, що сучасне приймальне відділення – це обов’язкова умова надання ТМО статусу кластерної лікарні, який, переконаний, ми невдовзі отримаємо. До цієї мети поступово рухались упродовж трьох років, протягом яких вкладали значні кошти у розвиток та оновлення медичного закладу.
Під час візиту до ТМО разом із генеральною директоркою медичного закладу Тетяною Ващук оглянули два нові ліфти, які було замінено за кошти місцевого бюджету, побували у дитячому відділені, котре невдовзі буде здане в експлуатацію, а також у реанімаційному блоці, яке облаштоване за останнім словом розвитку медичної галузі.
Оглянули, окрім цього, альтернативні джерела енергії, які забезпечать безперебійне електропостачання усіх відділень у випадку вимкнень світла.
Нині нашим пріоритетом є лікування та реабілітація військовослужбовців, яких у Володимирському ТМО з часу повномасштабного вторгнення проліковано дві тисячі осіб. У медзакладі успішно діє реабілітаційне відділення, яке з часом буде перенесене у приміщення колишньої інфекційної лікарні, після проведеної там реконструкції", – йдеться в повідомленні мера.
Нагадаємо, у Володимирі нині існує нагальна потреба в донорській крові для військових.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721151071)
Цікавий
Показати IP
25 Серпня 2023 18:30
Володимир стає ще більше кластерним?
WSJ: Маск щомісяця буде виділяти $45 млн на підтримку Трампа
Сьогодні 20:28
Сьогодні 20:28
«Встановіть новий застосунок вашого банку»: кіберполіція попереджає про підступну шахрайську схему
Сьогодні 20:10
Сьогодні 20:10
Більш як пів сотні країн підтримали Україну у зв'язку з засіданням Радбезу ООН, яке скликала Росія
Сьогодні 19:30
Сьогодні 19:30
У селі на Волині ремонтують два мости
Сьогодні 19:09
Сьогодні 19:09
На Волині попрощалися з військовим Максимом Красним
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48
Луцька громада відправила військовим 80 дронів
Сьогодні 18:09
Сьогодні 18:09
Обійшов периметр та позначив розташовану техніку: як держзрадник Ілля Сметанін здав ФСБ Луцький аеродром для обстрілу
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
У Німеччині в ДТП загинув 19-річний українець
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.