У Володимирі-Волинському з’явилась алея із велетенськими писанками. Фото
![](/resize/450x253/r/files/news/2021/04-30/314436/P1370399.jpg)
Алея з 12 велетенських писанок прикрашає Слов’янський парк у Володимирі-Волинському. Відкриття виставки відбулося 30 квітня, напередодні Великодня.
Про це пише БУГ.
Над створенням велетенських писанок працювали художники: Наталія Нечипорук, Діана Шимчук, Сергій Микита, Леся Мартинюк, Тетяна Токарєва, Оксана Білик, Валентина Залуніна, Катерина Юрчук, Ірина Надюкова, Зінаїда Петровська, Тетяна Салуха та Олександра Місько.
Як розповідають, роботи було багато, тому часу, щоб створити писанку, довелося виділити також достатньо. Малювали 2-3 тижні.Як зізналися митці: приємно, що їхні роботи милуватимуть око саме мешканців міста, а не поїдуть на виставку до Києва.
Художники отримали подарунки від міської влади. Також цього дня у парку нагородили юних писанкарів-початківців.Яйця встановили на підставках, які міцно прикріпили до асфальту. За виставкою спостерігають відеокамери, так хочуть запобігти актам вандалізму.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це пише БУГ.
Над створенням велетенських писанок працювали художники: Наталія Нечипорук, Діана Шимчук, Сергій Микита, Леся Мартинюк, Тетяна Токарєва, Оксана Білик, Валентина Залуніна, Катерина Юрчук, Ірина Надюкова, Зінаїда Петровська, Тетяна Салуха та Олександра Місько.
Як розповідають, роботи було багато, тому часу, щоб створити писанку, довелося виділити також достатньо. Малювали 2-3 тижні.Як зізналися митці: приємно, що їхні роботи милуватимуть око саме мешканців міста, а не поїдуть на виставку до Києва.
Художники отримали подарунки від міської влади. Також цього дня у парку нагородили юних писанкарів-початківців.Яйця встановили на підставках, які міцно прикріпили до асфальту. За виставкою спостерігають відеокамери, так хочуть запобігти актам вандалізму.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині в останню дорогу провели захисника Василя Кузьмича, який помер від поранень
Сьогодні 14:52
Сьогодні 14:52
У Луцьку попрощалися з Героєм Тарасом Пархомуком
Сьогодні 12:57
Сьогодні 12:57
На Волині судили водійку за хабар капітану поліції![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:02
Здає кров з 19 років: медсестра з Волині отримала почесний статус «Заслужений донор України»
Сьогодні 10:34
Сьогодні 10:34
В Україні офіційно з’явиться нова професія
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.