У Володимирі відбулась оригінальна виставка картин та поштівок Надії Яцини
![](/resize/450x299/r/files/news/2022/09-16/346870/Foto00055-1.jpeg)
15 вересня у культурно-мистецькому центрі Володимира відбулася театралізована презентація репродукцій та крафтових виробів художниці творчого об’єднання «Колорит» Надії Яцини «Моя адреса Володимир».
Як повідомили у Володимирській міськраді, організаторами заходу стали адміністрація Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир» та народний аматорський театр-студія «Різнобарв’я».
Пані Надія виявила хист до малювання змалечку: закінчила художню школу, потім художньо-графічне відділення педагогічного училища. Здобула вищу освіту в Ленінградському педагогічному інституті ім. О.І. Герцена за спеціальністю «Креслення та малювання».
Згодом захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук і понад три десятки років пропрацювала викладачем у навчальних закладах різних рівнів.Надія Яцина створила колекцію поштівок, на яких зображений Володимир – місто, що за вісім років, протягом яких мисткиня живе і творить тут, стало для неї рідним.Розпочалося дійство з демонстрації відеофільму «Мій Володимир», під час якого глядачі мали можливість поринути у атмосферу міста 100 років тому. Опісля відбувся перфоманс театру «Різнобарв’я» «Осінь на Фарній», а по тому провели благодійний аукціон на підтримку ЗСУ, під час якого вдалось зібрати 4450 грн. Художньою родзинкою заходу став торт, який також був виставлений як лот аукціону.
Кошти, виручені від продажу лотів, підуть на потреби зенітно-ракетного полку, який дислокується у Володимирі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як повідомили у Володимирській міськраді, організаторами заходу стали адміністрація Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир» та народний аматорський театр-студія «Різнобарв’я».
Пані Надія виявила хист до малювання змалечку: закінчила художню школу, потім художньо-графічне відділення педагогічного училища. Здобула вищу освіту в Ленінградському педагогічному інституті ім. О.І. Герцена за спеціальністю «Креслення та малювання».
Згодом захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук і понад три десятки років пропрацювала викладачем у навчальних закладах різних рівнів.Надія Яцина створила колекцію поштівок, на яких зображений Володимир – місто, що за вісім років, протягом яких мисткиня живе і творить тут, стало для неї рідним.Розпочалося дійство з демонстрації відеофільму «Мій Володимир», під час якого глядачі мали можливість поринути у атмосферу міста 100 років тому. Опісля відбувся перфоманс театру «Різнобарв’я» «Осінь на Фарній», а по тому провели благодійний аукціон на підтримку ЗСУ, під час якого вдалось зібрати 4450 грн. Художньою родзинкою заходу став торт, який також був виставлений як лот аукціону.
Кошти, виручені від продажу лотів, підуть на потреби зенітно-ракетного полку, який дислокується у Володимирі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Біля берегів Швеції знайшли затонулий вітрильник ХІХ століття, а в ньому – 100 пляшок дорогого шампанського
Сьогодні 00:20
Сьогодні 00:20
28 липня: свята, події, факти. День працівників торгівлі в Україні, Волинським Новинам – 16 років
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Луцьку на Яровиці п’яний водій в’їхав у маршрутку: як його покарали![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
На Одещині чоловік потрапив до реанімації через укус павука
27 Липня 2024 23:08
27 Липня 2024 23:08
«Укрпошта» випустила марку на честь Ірини Фаріон
27 Липня 2024 22:40
27 Липня 2024 22:40
У Луцьку – літературно-мистецький фестиваль «Фронтера». День перший: як це було
27 Липня 2024 22:12
27 Липня 2024 22:12
Один у Самарі, два під Москвою: в Росії згоріли три гелікоптери
27 Липня 2024 21:44
27 Липня 2024 21:44
Змінила білий халат на піксель: історія фельдшерки Хуліганки зі сталевої сотки
27 Липня 2024 21:16
27 Липня 2024 21:16
На Харківщині загинув Герой з Камінь-Каширщини Олександр Романович
27 Липня 2024 20:48
27 Липня 2024 20:48
На Світязі втопилася жінка. Оновлено
27 Липня 2024 20:20
27 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.