У Володимирі рятувальники визволили з квартири хвору жінку та передали медикам
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/04-28/360243/343572206_765428501774603_8686613682385243941_n.jpg)
27 квітня у Володимирі рятувальники аварійно відкрили двері квартири на вулиці Академіка Глушкова у Володимирі.
Про це інформує Володимирське районне управління ГУ ДСНС України у Волинській області.
Рятувальники за допомогою ручного немеханізованого інструменту (Hooligan) відкрили двері квартири на другому поверсі, де була хвора жінка (інсульт). Її передали працівникам швидкої допомоги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує Володимирське районне управління ГУ ДСНС України у Волинській області.
Рятувальники за допомогою ручного немеханізованого інструменту (Hooligan) відкрили двері квартири на другому поверсі, де була хвора жінка (інсульт). Її передали працівникам швидкої допомоги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.