У Володимирі провели загальноміську толоку
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/04-13/359378/f16.jpg)
13 квітня, коли православні християни відзначають Чистий четвер, у Володимирі провели загальноміську толоку.
Про це повідомляє Володимирська міська рада.
У межах толоки відбулось прибирання «Брусилівського» парку на вулиці Устилузькій та у парку «Княжий», що у селі Заріччя. До спільної роботи також долучились працівники виконавчих органів Володимирської міської ради на чолі з міським головою Ігорем Пальонкою та першим заступником Ярославом Матвійчуком.
Комунальні служби міста цього дня ретельно відмивали після зими металеву огорожу на Устилузькій, підрядна організація здійснювала механізоване прибирання узбіч доріг, а працівники КП «Троянда» посадили на Ковельській два десятки саджанців лип та каштанів. Барвистими квітами віоли, завдяки трудівницям комунального підприємства, замайоріли клумби, що на площі Героїв.
Зазначимо, що працівники установ та організацій громади напередодні толоки навели лад на своїх прилеглих територіях.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Володимирська міська рада.
У межах толоки відбулось прибирання «Брусилівського» парку на вулиці Устилузькій та у парку «Княжий», що у селі Заріччя. До спільної роботи також долучились працівники виконавчих органів Володимирської міської ради на чолі з міським головою Ігорем Пальонкою та першим заступником Ярославом Матвійчуком.
Комунальні служби міста цього дня ретельно відмивали після зими металеву огорожу на Устилузькій, підрядна організація здійснювала механізоване прибирання узбіч доріг, а працівники КП «Троянда» посадили на Ковельській два десятки саджанців лип та каштанів. Барвистими квітами віоли, завдяки трудівницям комунального підприємства, замайоріли клумби, що на площі Героїв.
Зазначимо, що працівники установ та організацій громади напередодні толоки навели лад на своїх прилеглих територіях.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Посеред ночі здавали рідкісну кров: луцькі патрульні допомогли медикам перинатального врятувати життя породіллі
Сьогодні 17:52
Сьогодні 17:52
У Луцьку посеред дороги перекинулася фура. Фото
Сьогодні 17:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:17
Волинянина, який спалив сусідам Daewoo, взяли під варту
Сьогодні 17:00
Сьогодні 17:00
Волинські поліцейські виявили поляка, який жив в Україні без документів. Його передали Польщі
Сьогодні 16:26
Сьогодні 16:26
Кілька будинків без води: в Луцьку між сусідніми ОСББ – конфлікт через доступ до підвалу
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
На війні зупинилося серце волинянина Олега Мартинова
Сьогодні 15:36
Сьогодні 15:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.