У Володимирі провели в останню путь загиблого Героя Олександра Свися
![](/resize/450x308/r/files/news/2023/10-05/369704/photo_2023-10-05_12-40-48-1.jpg)
5 жовтня попрощалися і загиблим на війні захисником із села Льотниче Зимнівської громади 41-річним військовослужбовцем Олександром Свисем, який віддав життя, захищаючи рідну державу.
Вранці о 9:30 кортеж із тілом загиблого провезли з Володимира до села Льотниче Зимнівської громади, до домівки Героя, пише БУГ.
Згодом у Юріївській церкві відслужили панахиду за загиблим. Зустрічали Героя із почестями та квітами під звуки військового оркестру. Попрощатися із захисником прийшли рідні, друзі, колеги, волонтери, бойові побратими та небайдужі мешканці міста. Поховали Героя на кладовищі у селі Овлочин Оваднівської громади.
Нагадаємо, загинув 41-річний солдат-навідник Олександр Свись ще 23 липня цього року в Пологівському районі Запорізької області під час виконання бойових завдань. 30 вересня тіло військовослужбовця було упізнано і лише через понад два місяці його привезли додому. Без батька залишились дві доньки.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним. Вічна шана, честь і слава Герою!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Вранці о 9:30 кортеж із тілом загиблого провезли з Володимира до села Льотниче Зимнівської громади, до домівки Героя, пише БУГ.
Згодом у Юріївській церкві відслужили панахиду за загиблим. Зустрічали Героя із почестями та квітами під звуки військового оркестру. Попрощатися із захисником прийшли рідні, друзі, колеги, волонтери, бойові побратими та небайдужі мешканці міста. Поховали Героя на кладовищі у селі Овлочин Оваднівської громади.
Нагадаємо, загинув 41-річний солдат-навідник Олександр Свись ще 23 липня цього року в Пологівському районі Запорізької області під час виконання бойових завдань. 30 вересня тіло військовослужбовця було упізнано і лише через понад два місяці його привезли додому. Без батька залишились дві доньки.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним. Вічна шана, честь і слава Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Любешівщині попрощалися з Героєм Ярославом Рудніком
Сьогодні 20:48
Сьогодні 20:48
Біля Луцька горіла суха трава: шукають паліїв
Сьогодні 20:20
Сьогодні 20:20
Серед травмованих – троє дітей, водійка ВАЗа бореться за життя: деталі смертельної ДТП поблизу Любомля
Сьогодні 19:52
Сьогодні 19:52
Громада на Волині продає млин за 440 тисяч. Фото
Сьогодні 18:56
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:56
Поблизу Луцька не розминулися два Renault
Сьогодні 18:28
Сьогодні 18:28
У Бангладеш під час масштабних протестів загинула сотня людей, по всій країні ввели комендантську годину
Сьогодні 18:00
Сьогодні 18:00
Ситуація на лінії зіткнення – під контролем ЗСУ, – Генштаб
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.