У Володимирі працівники й підопічні терцентру плетуть маскувальні сітки
![](/resize/450x320/r/files/news/2022/05-20/339246/photo5199446224552443300-768x1024.jpg)
Територіальний центр соціального обслуговування Володимира спільно з громадською організацією «Крила Матері» долучилися до плетіння маскувальних сіток для наших захисників.
Про це повідомляють на сайті міськради Володимира.
Протягом робочого тижня працівники терцентру кожну вільну хвилинку використовують для корисної справи. Також активно долучають до цього і пенсіонерів-слухачів університету третього віку. Всього за кілька днів жінкам вдалося виготовити дві добротні сітки, які уже поїхали на фронт, аби маскувати техніку наших воїнів від ворога.
Як зазначають працівники терцентру, на цьому вони не планують зупинятися, адже захисники постійно потребують нашої допомоги та підтримки. Тож запрошують усіх небайдужих жителів громади долучитися до плетіння в приміщенні районного будинку культури, адже у цій потрібній справі важливі кожні вільні руки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляють на сайті міськради Володимира.
Протягом робочого тижня працівники терцентру кожну вільну хвилинку використовують для корисної справи. Також активно долучають до цього і пенсіонерів-слухачів університету третього віку. Всього за кілька днів жінкам вдалося виготовити дві добротні сітки, які уже поїхали на фронт, аби маскувати техніку наших воїнів від ворога.
Як зазначають працівники терцентру, на цьому вони не планують зупинятися, адже захисники постійно потребують нашої допомоги та підтримки. Тож запрошують усіх небайдужих жителів громади долучитися до плетіння в приміщенні районного будинку культури, адже у цій потрібній справі важливі кожні вільні руки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Людський слід на Місяці: які незвичні речі астронавти залишили на поверхні супутника Землі за 55 років
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
Не сиділось на пенсії: поліція заарештувала банду з трьох грабіжників, загальний вік яких становить 227 років
29 Липня 2024 23:45
29 Липня 2024 23:45
На Волині до бюджету селищної ради повернули майже 2 млн не сплаченої орендної плати за землю
29 Липня 2024 23:26
29 Липня 2024 23:26
Нововолинська громада підписала меморандум про співпрацю з Донецькою військовою адміністрацією
29 Липня 2024 23:08
29 Липня 2024 23:08
Костюм принцеси Леї із «Зоряних воєн» продали на аукціоні за $175 000
29 Липня 2024 22:49
29 Липня 2024 22:49
На Волині за вихідні патрульні спіймали понад 20 п’яних водіїв
29 Липня 2024 22:30
29 Липня 2024 22:30
На Волині «тривожною кнопкою» вже обладнано 795 закладів освіти
29 Липня 2024 22:11
29 Липня 2024 22:11
США виділяють Україні новий пакет допомоги на $200 млн. Що до нього увійшло
29 Липня 2024 21:53
29 Липня 2024 21:53
«Так робили наші предки»: яких традицій на Волині дотримувались під час жнив
29 Липня 2024 21:34
29 Липня 2024 21:34
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.