У Володимирі попрощалися з 34-річним Героєм Андрієм Рудаковим
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/09-03/367788/370304518_618745617104593_1668324722579439482_n.jpg)
Сьогодні володимирчани провели в останню путь земляка Андрія Олександровича Рудакова, який назавжди лишився 34-річним.
Про це повідомили у Володимирській міській раді.
Старший сержант, який став до лав Збройних сил України задовго до повномасштабного вторгнення російської федерації, загинув у перші місяці великої війни і вже понад рік перебував у статусі безвісти зниклого.
Його було ідентифіковано і підтверджено загибель за допомогою експертизи ДНК на початку серпня цього року. У загиблого військовослужбовця залишилася дружина, 12-річна донечка та сестра. Батько, не дочекавшись звістки від сина, помер кілька місяців тому.Прощання з Андрієм Рудаковим відбулось у храмі Віри, Надії та Любові, де чин похорону відслужили священнослужителі отець Євген та отець Тарас. Скорботний кортеж із тілом воїна навколішках зустріли рідні, друзі, бойові побратими загиблого, представники місцевої влади, небайдужі містяни.«Більш як рік, відколи Андрій Рудаков вважався зниклим, його родина вірила і сподівалась, що він виявиться серед полонених. На жаль, воїн повернувся назавжди додому на щиті, поповнивши лави Небесного Легіону нашої громади. Зі слів його побратимів, він був професійним військовослужбовцем, вірним товаришем, який до останнього подиху захищав рідну землю від ворога», – зазначив міський голова Ігор Пальонка.Місцем останнього спочинку Героя на рідній землі стало Федорівське кладовище, де його поховали з усіма військовими почестями.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним. Вічна шана, честь і слава Герою!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у Володимирській міській раді.
Старший сержант, який став до лав Збройних сил України задовго до повномасштабного вторгнення російської федерації, загинув у перші місяці великої війни і вже понад рік перебував у статусі безвісти зниклого.
Його було ідентифіковано і підтверджено загибель за допомогою експертизи ДНК на початку серпня цього року. У загиблого військовослужбовця залишилася дружина, 12-річна донечка та сестра. Батько, не дочекавшись звістки від сина, помер кілька місяців тому.Прощання з Андрієм Рудаковим відбулось у храмі Віри, Надії та Любові, де чин похорону відслужили священнослужителі отець Євген та отець Тарас. Скорботний кортеж із тілом воїна навколішках зустріли рідні, друзі, бойові побратими загиблого, представники місцевої влади, небайдужі містяни.«Більш як рік, відколи Андрій Рудаков вважався зниклим, його родина вірила і сподівалась, що він виявиться серед полонених. На жаль, воїн повернувся назавжди додому на щиті, поповнивши лави Небесного Легіону нашої громади. Зі слів його побратимів, він був професійним військовослужбовцем, вірним товаришем, який до останнього подиху захищав рідну землю від ворога», – зазначив міський голова Ігор Пальонка.Місцем останнього спочинку Героя на рідній землі стало Федорівське кладовище, де його поховали з усіма військовими почестями.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним. Вічна шана, честь і слава Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Ковельську екстренку відремонтують за 14 мільйонів![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
Оштрафували на 34 тисячі: біля Луцька чоловіка вдруге за рік зловили п’яним за кермом авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:39
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:39
Вночі сили ППО знищили 35 «шахедів» із 39
Сьогодні 08:41
Сьогодні 08:41
За місяць яйця на Волині здорожчали майже на 30%
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Біля Луцька за три мільйони продають будівлю котельні. Фото
Сьогодні 07:43
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:43
У волинському селі за 14 мільйонів зроблять дорогу![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:19
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.