У Володимирі коридором пошани зустріли двох загиблих на війні Героїв
![](/resize/450x300/r/files/news/2022/08-16/344901/109.gif)
16 серпня до Володимира зі сходу привезли тіла двох загиблих захисників, які проживали у місті. Старшого сержанта Олександра Антипюка із Ковельщини та молодшого сержанта з села Галинівка Оваднівської громади Володимира Цвида.
Про це інформує БУГ.
Кортеж із тілами військовослужбовців прибув до міста близько 12:45. Провести коридором шани вздовж вулиць Луцької та Ковельської до вулиці Павлова вийшли кілька десятків люди, деякі з них тримали у руках синьо-жовті та червоно-чорні стяги.Володимир Цвид працював водієм пожежного автомобіля Оваднівської громади. З першого дня війни був призваний до лав ЗСУ і став на захист нашої держави.Олександр Антипюк народився 24 лютого 1991 року на Харківщині. Старший солдат, служив за контрактом водієм-механіком, проживав у Володимирі. Помер на сході. Без батька залишилися троє дітей.Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблих Захисників. Вічна пам’ять і слава Героям!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує БУГ.
Кортеж із тілами військовослужбовців прибув до міста близько 12:45. Провести коридором шани вздовж вулиць Луцької та Ковельської до вулиці Павлова вийшли кілька десятків люди, деякі з них тримали у руках синьо-жовті та червоно-чорні стяги.Володимир Цвид працював водієм пожежного автомобіля Оваднівської громади. З першого дня війни був призваний до лав ЗСУ і став на захист нашої держави.Олександр Антипюк народився 24 лютого 1991 року на Харківщині. Старший солдат, служив за контрактом водієм-механіком, проживав у Володимирі. Помер на сході. Без батька залишилися троє дітей.Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблих Захисників. Вічна пам’ять і слава Героям!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Британія першою в Європі схвалила використання в кормах домашніх тварин лабораторного м'яса
Сьогодні 23:24
Сьогодні 23:24
Почнуть з нейрохірургів: МОЗ вперше в історії запроваджує резидентуру – післядипломне навчання для лікарів
Сьогодні 23:06
Сьогодні 23:06
Рада ухвалила законопроєкт щодо поховального ритуалу на Національному військовому меморіальному кладовищі
Сьогодні 21:52
Сьогодні 21:52
Наїхала на куму, яка тепер нерухома: волинянка заперечувала п'яне водіння, щоб не сидіти 4 роки![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:15
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:15
На війні загинув Захисник з Камінь-Каширщини Василь Логвинюк
Сьогодні 20:57
Сьогодні 20:57
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.